Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legyek szerethető? 24/N

Hogyan legyek szerethető? 24/N

Figyelt kérdés
2015. márc. 27. 18:47
 1/7 hugyosgalacsin ***** válasza:
nagy popó, nagy csöcs, szopós száj és főzz jól
2015. márc. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Légy figyelmes. Őszintén. Kapcsold ki az ítéletalkotó agyadat, és légy intuitív.
2015. márc. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát ezt így nem tudom megmondani, mert nem ismerlek, nem ismerem a tulajdonságaidat. Nem tudom miben kellene változnod. Lehet, hogy szerethető vagy csak valamiért nem úgy sikerülnek a dolgok, hogy jó legyen. Ehhez több információ kell.
2015. márc. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Tudom, így nehéz. Akkor inkább úgy kérdezem, hogy kire mondjátok, hogy szerethető? Szerintetek milyen tulajdonságok kellenek ehhez?


Én figyelmes vagyok, és szerintem intuitív is.

2015. márc. 27. 19:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Ápolt, művelt, szép és nyitott a szeretetre. Akár te is nyithatsz. Kb ennyi szerintem.
2015. márc. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha tele vagy pozitív tulajdonságokkal, ne szállj el magadtól, maradj emberséges, ne akarj a föld felett lebegni. Állj két lábbal a földön, ez elég vonzó tulajdonság.
2015. márc. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az őszinteséget kifelejtetted, persze tudjuk véletlenül...
2015. márc. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!