Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Piszkálnak suliban, mit...

Piszkálnak suliban, mit tegyek? Bővebb lent.

Figyelt kérdés
Szinte minden órán dobálnak szemét szarokkal a fiúk, fejbebasztak focilabdával, a gerincemre almát dobtak tiszta erővel, volt hogy már az arcomba dobtak vmi szémtfélét. Múltkor kapucnis pulóverbe voltam, és mikor hazamentem és levettem, láttam hogy mindenféle szeméttel dobálták tele-ha nem lett volna rajtam pulóver, beledobták vna a hátamba vagy a melltartómba (Volt már ilyen) És ezeket látják a tanárok, de nem tesznek semmit. Ha szólok nekik azt mondják, ne foglakozzak velük. De nem lehet nem foglalkozni ezzel ha minden órán ezt csinálják. Már nagyon elegem van ebből, mit csináljak? ja és lány vagyok
2015. márc. 27. 22:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Osztályfőnökkel és igazgatóval beszélj négyszemközt. Ha azt mondják ne foglalkozz velük, akkor ne hagyd annyiban, mondd, hogy már jó ideje ez van, és nem fogják abbahagyni. A szüleidnek is szólj, megfogják oldani.
2015. márc. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szüleimnek ezt mindig elmondom
2015. márc. 27. 22:19
 3/7 anonim ***** válasza:
És a szüleid nem tesznek semmit? Menjenek be az osztályfőnökhöz, lépjenek fel határozottan!
2015. márc. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát a szüleim már lehet h be fognak menni, de a tanárok nagyon hülyék, mert mindig azt mondják h elegük van már ezekből a hülyegyerekekből, meg h nekem állandóan bajom van
2015. márc. 27. 22:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Amíg a szüleid bemennek addig is dobd vissza vigyorogj rájuk és szard le őket, mert amíg azt látják, hogy idegesít csinálni fogják. Éretlen, kegyetlen fiúk, lehet, hogy ráadásul tetszel is valamelyiknek.
2015. márc. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért az elég elszomorító, hogy a szüleid és a tanáraid ennyire leszrják az egészet. Ez kb. minden iskolában előfordul, átlag gyerekprobléma, de attól még undorító...
2015. márc. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Velem is mindig ez van...ma elegem lett es hazarohantam tesi óra felénél...
2018. jan. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!