Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Komolyan eljuthat egy ember...

Komolyan eljuthat egy ember olyan mély szintre, hogy 10 percen át tartva szándékosan neki vezessen egy repülőt egy hegynek 150 emberrel együtt?

Figyelt kérdés

Nekem is vannak rossz gondolataim, mert elég rossz élethelyzetben vagyok, nincsenek barátaim, de elkezdtem félni, hogy előbb-utóbb én is olyan leszek, mint a repülő szerencsétlenség állítólgos okozója....


De vissza térve, valaki tényleg képes lehet erre? Nem támadt fel egyszer sem az élet ösztön? Vagy legalább a lelkiismeret? Vagy hogy megy ez?


Valahogy nekem ez a sztori akkor sem kerek...



2015. márc. 27. 22:39
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Természetesen burn-out-ja lehet valakinek bármely életkorban, viszont errefelé nagyon sok a 24-26 éves magas vezető pozíciót betöltő fiúk aránya, amely rendkívül nagy stresszel jár ilyen fiatal korban. (lásd: német autóipar-a cégekben nagyobb aránnyal férfiak dolgoznak, irodába Ausbildung-ra már 17 évesen felveszik a kezdő irodistát, 23-24 éves korra sokan már vezető pozíciót töltenek be.)
2015. ápr. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!