Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek "beteg" vagyok,...

Szerintetek "beteg" vagyok, ha megnéztem a Szerb filmet, és nem hogy gyomorforgatónak nem találtam, hanem szerintem kicsi még az átlag alatt is van?

Figyelt kérdés

Megnéztem, és komolyan mondom, akármelyik Fűrszész jobb volt! Úgy értem, hogy se nem ilyesztő, se nem gyomorforgató nem volt.

Egy két jelenet tényleg ott volt, de a maradék egy óra 40 percben mitha valami esti mesét néztem volna..


Belenéztem a Kés filozófiájába is, mivel mindenhol azt írtá az a létező legdurvább. Hát csalódnom kellett... komolyan mondom egy részét leszámítva a film kb 70 % a mehetett volna egy dokumentumfilm csatornára este 8-ra.


Most akkor én pszichopata vagyok? :D


Ui: Eddig úgy tudtam, hogy normális vagyok. Lehet hatással van rám kb non-stop Killakikitt hallgatás már kb 4 hónapja?


16/F augusztusban töltöm a 17-et, ja és a kérdés nem kamu..



2015. márc. 27. 23:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%

Nem vagy beteg.

Akkor ezek szerint meg merjem nézni? :)

21/F


A Szodoma 120 napja már le van töltve, és az Emberi százlábút is meg akarom nézni. Viszont a szerb filmről azt hallottam, hogy mindegyiknél durvább.

2015. márc. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A Cannibal Holocaust az, amitől még óva szoktak inteni, de az tetszett, és nem akadtam ki rajta. :)
2015. márc. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nekem azt írták, hogy a 3 legnemajánlottabb az a: szerb film, emberi százlábú(1-2) és a Kés fiozófiája.


Továbbá a Motel és a Cannibal/Hannibal (bocs, nem tudom :)) sorozatot mondták durvának.


Azt kell mondjam, hogy a szerb film nem durvább mint pl. a Fűrész, vagy a Motel akármelyi része..



Úgy vettem le, hogy mivel neten több oldalt végigkeresve mindenhol a 3 betiltott közül fent volt mindig 2, csak is a Kés filozófiája nem volt fent sehol ezért gonlom az a legdurvább.. Egyébként youtubon ez a kettő fent van, az emberi szlábút nem néztem még..

2015. márc. 27. 23:28
 4/11 A kérdező kommentje:

Szerintem nézd meg nyugodtan...


Nem mondhatnám legdurvábbnak, erről jut eszembe, hogy a Kés filozófiája annyira durva, hogy nem hogy szinkron, de még magyar felirat sem készült hozzá!


És abban pl olyan van, hogy egy csajnak az összes fogát kihúzzák, szép lassan egyesével, kb 5 perc alatt, és így jön ki a több mint 4 órás műsoridő.. de amúgy nem kell tőle félni, igaz 2008-as film, de eléggé lásztik hogy "mű" az egész. Ezzel szemben a szerb filmben is van egy hasonló jelenet, ugyanúgy kihúzott fogak,sb, csak ott az kb 10-15 másodperc, és a kihúzás nincs benne.

2015. márc. 27. 23:35
 5/11 anonim ***** válasza:
65%
Nem. Amúgy a Szerb film köztudottan túlhypolt, mindig úgy ajánlják, hogy ez a legdurvább. Elég undorító, szó se róla, de ettől még nem lesz valami jó. A Szodoma és az Emberi százlábú, ha már itt felhozták, sokkal gyomorforgatóbb, persze tegyük hozzá, hogy egyébként mindhárom film értékelhetetlen szemét. A Fűrész is már a 2-3. résztől rákezdett menni a minél undorítóbb, okádékabb halálok bemutatására.
2015. márc. 28. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szodomahoz gyomor kell.


En a Cannibal Holocaust, Taxidermiat es Eraserhead-et talaltam eddig a legdurvabbnak. Sok horrort megneztem, de ebbe a haromba tobbszor is beleneztem, azota sem tudtam ravenni magam, hogy megnezzem oket.

2015. márc. 28. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

A szerb filmben nem az undorító jeleneteken van a hangsúly erre gondolom te is rájöttél, hanem a történeten, azaz amit szerencsétlen családdal művelnek, szóval a film lelkileg sokkoló.

Amúgy azt érzem rossz a hozzáállásod a horrorfilmekhez. Ne azért nézd, hogy megmutasd magadnak, hogy mekkora hero vagy mert téged úgyse fog sokkolni stb. próbáld beleélni magad, akkor talán lesz hatásuk, azért a Szerb film sztorija üti a Fűrész kettőt és onnantól felfelé az összes részt.

A kés filozófiáját meg ne áttekergesd hanem próbáld meg átérezni miről szól és nézd szépen végig, az angolt simán lehet érteni az oroszhoz meg van angol felirat. Ezt a filmet a gyenge kivitelezés néhol tönkrevágja de összességében kemény film (ebben a témában még a Men behind the Sun a durva).

Ha neked csak vár kell meg látvány keress balesetekkel kapcsolatos anyagot, egy sima autóbaleset durvább tud lenni bármelyik horrornál...

De amúgy a legdurvább filmek az August Underground második és hamradik része, a Niku Daruma (erről imdb-n sincs semmi) meg van egy csomó szadista japán film még a huszadik századból, de én amúgy nem szeretem az ilyen filmeket.

2015. márc. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%

A Szerb film valójában egy erős társadalomkritika, ami a maga témájában nagyon fején találta a szöget.

Nem azt kell benne látni csak benne, hogy össze-vissza d*gnak, meg hogy milyen perverzségek vannak benne, hanen a mögöttes tartalmát is kell kicsit látni, ami a mai embert ábrázolja, és ez gyomorforgatóbb, mint a jelenetek.

Nem vagy beteg, csak még kicsit fiatal, hogy megértsd. Pár év múlva nézd meg újra és hidd el, érettebb fejjel máshogy fogod látni.

2015. márc. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Mivel nincs túl sok időm, így nem tudok mindenre válaszolni..



Először is, lehet, sőt biztos nem jött át, hogy én elsősorban úgy mondtam ezt az egészt, hogy mint horrorfilm néztem őket, mivel az átlag a legdurvább horrorfilmként mondta. Az már más, hogy ezek nem feltétlen a látványvilággal hatnak, csak nem ilyen szempontból volt róla szó :D


Másodsorban pedig próbáltam magam beleélni, és ha nem is tudott úgy felzaklatni, de elgondolkoztam rajta egy pár napig, és megértettem az egészet. Ilyen szempontból valóban jó film. (Szerb film)



A másik( kés filozófiája) filmet pedig így nem tudom értékelni, nem tudok róla beszélni, mivel valóban éphogy belenéztem, pontosan azért mert kíváncsi voltam horror/brutalitás szempontjából a filmre. Amellet, hogy lehet tanulságos, és esetleg lélekölő tud lenni, nem akartam 4 órát rászánni, nem mintha nem lennék türelmes, vagy nem bírnám az ilyesmit, stb. de mivel részben értem, és az elsődleges célom a filmmel, a borzongás,stb nem teljesül, így még ha tanulnék esetleg belőle, vagy érdekes lenne, arra sem jó, mert arra megint csak vannak jobb források.



Bocs a körmondatokért. És ugye értem miről beszéltek, csak én ezeket elsődlegesen úgy néztem meg, hogy most akkor meg akarok ijedni, ha már a a legdurvábbnak mondják ezeket, erre semmi, és így született a kérdés.

2015. ápr. 1. 20:57
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is igy voltam vele, azok alapján, amit neten olvastam, sokkal véresebbre számitottam..:/ 17L
2015. okt. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!