Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Soha nem verekedtem, de most...

Soha nem verekedtem, de most eljott az ido nincs mas valasztasom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
29 eves vagyok es kulfoldon dolgozom az itteni magyarok allandoan kotekednek velem megalaznak stb. mar odaig fajult a helyzet hogy majdnem verekedes lett.6 on vannak ellenem. A bunyo elkeruhetetlen ha tovabbra is itt maradok. Nincs kihez forduljak
2015. márc. 28. 00:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
odamész a hangadóhoz és pofán vered. A többi behúzza a farkát.....De bejöhet, hogy megraknak, ilyenkor utána egyesével kell őket elkapni.
2015. márc. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
40%
Mi lenne, ha elköltöznél, vagy új munkahelyet keresnél? Akkor megszabadulnál tőlük végleg. Jó magam is külföldön élek, de jó ha 2-3 magyart ismerek. A többiekkel én sem tartom a kapcsolatot. Igaz én nem többed magammal élek egy szobában. Ha nincs lehetőséged stúdiólakást bérelni akkor bérelj olyan szobát ahol nincsenek magyarok.
2015. márc. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%
Írnál több részletet a helyzetről, és hogy miért nincs más választásod?
2015. márc. 28. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
59%

Elég lehetetlen helyzetnek tűnik.


Sosem verekedtél és most mindjárt 6 ember ellen kéne fellépned. Arról nem is beszélve hogy ez jogilag sem állja meg a helyét. Nem tudom hogy működnek a kinti törvények de ha 6 ember mondja azt egy ellen hogy ő kezdte és okozta a bajt akkor lehet hogy lekapcsolnak vagy kitoloncolnak.


Nem lenne jobb magadtól eljönni ?


Biztos hogy ezt erőszakkal kell megoldani ?


Lehet hogy azért válik lehetetlenné a helyzet mert új helyen várnak rád. Tudod, ha isten becsuk előtted egy ajtót akkor kinyit egy ablakot.

2015. márc. 28. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
A jó kis magyar vér.
2015. márc. 28. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%

A verekedés NEM MEGOLDÀS, eböl CSAK te jössz ki rosszul.


Egyrészt mivel többen vannak, úgyis ök vernek meg téged, másrészt amennyiben a "külföld" nyugatabbra van, tédeg fognak elítélni, mert agresszív állat vagy, ha verekszel.

2015. márc. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Keress másik, magyarmentes munkahelyet.
2015. márc. 28. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
De megoldás lehet, ha hagyja magát onnantól kezdve csicska lesz.
2015. márc. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én a testi erőszak híve vagyok de ebben az esetben mégis azt mondom hogy nincs értelme.


Ha meg is védi magát 6 emberrel szemben -amit kétlek- akkor is mind a hatan ellene lesznek, max. nem szólnak hozzá semmibe veszik meg kibeszélik a háta mögött, ugyanugy pokol ha ott marad.


Számot kéne vetnie hogy megéri-e ott maradni ilyen körülmények között.

2015. márc. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
azt mondtam nekik hogy meg kell hogy oljenek ha meg akarnak verni, mert ha nem en olom meg oket almukban azota ram se neznek
2015. márc. 28. 23:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!