Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak? Hogyan legyen...

Mit csináljak? Hogyan legyen kedves?

Figyelt kérdés
Amikor olyan emberrel beszélek akik nem ismernek elég jól, ők mindig beszólnak, hogy "te mindig ilyen kedves vagy?" vagy "milyen kedves" jelzőket adnak a válaszaimra vagy mondataimra. De én meg már észre se veszem, ha bunkó vagyok. És újra olvasom, és akkor se értem, hogy másnak ebbe mi a bántás. És a barátaim akik mondhatni jól ismernek, ők elfogadnak így és meg is mondják legtöbbször, hogy, mert ez másnak máshogy jön le... De hiába próbálkozom nem tudok kedves lenni. Mit tegyek?

2015. márc. 28. 08:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kell erőltetve kedvesnek lenni, inkább arról szokj le, hogy megbántsd az embereket. Soha nem mondj olyat senkinek, ami neked sem esne jól ha mások mondanák.
2015. márc. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Ensam skog ***** válasza:
Ne légy őszinte. Mondj pozitív dolgokat még ha nem is igaz.
2015. márc. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De én nagyon őszinte vagyok, az a baj.
2015. márc. 28. 08:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Túl nyers az őszinteséged. Kicsit csomagold be. Éljél hasonlatokkal, példázatokkal. Aztán vagy észreveszik a bunkóságot, vagy csak néznek mint hal a szatyorban. Esetleg vonatkoztass el, bagatelizálj. És mosolyogj. :D
2015. márc. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

megéri az őszinteség, ha megbántasz vele embereket, elrontod vele a napjukat?

ez egyfajta intelligencia hiánya, ami a bajod. próbálj belegondolni, hogy te hogy éreznéd magad, ha azt mondanák neked, amit te mondasz másoknak.

ha bántana téged, akkor te se csináld ezt másokkal tök fölöslegesen.

2015. márc. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!