Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Emberi tulajdonságok

A kérdés
Munkissrác nevű felhasználó kérdése:

Találkoztak-e már olyannal akinek a saját családjában van a rosszakarója, nekem pl. az apai nagymamám, az lenne a legjobb ha nem lenne?

2015. márc. 30. 13:03  Privát üzenet  

A válasz
igen, ismerek rá példát, nem is egyet.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2015. márc. 30. 13:32 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szerintetek melyik a legjobb és legfinomabb saját márkás gyümölcslé?
Egyik legjobb barátnőmmel riválisok lettünk, a saját hobbinkban?
Milyen saját készítésű ajándékkal lepjem meg a legjobb barátnőmet? SOS
Van egy lány aki ki akar engem túrni a barátságomból, és rá van kattanva az én legjobb barátnőmre és azóta a barátnőm nem foglalkozik velem? Mit tehetnék ha ez rombolja a...
Saját városomban szeretnék dolgozni reggeltől délutánig, fősulit végeztem. Szívesen átképezném magam, mi lenne szerintetek a legjobb? 36 éves nő vagyok
Egerben vagy a környékén véleményetek szerint ki csinálja a legjobb fog implantátumot? Saját tapasztalatokat várok!

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Emberi tulajdonságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!