Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A mai fiatal lányoknak miért...

A mai fiatal lányoknak miért az olyan fiúk kellenek akik semmibe veszik őket vagy maximum csak részegen szórakoznak velük?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 1. 16:47
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Ritka értelmes ember lehetsz, ha pár ilyen esetből azt szűröd le, hogy az összes fiatal lány ilyen.
2015. ápr. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
Én is ezt vettem észre a lányoknál... Persze a lányok ezt letagadják, téged is le fognak hurrogni kérdező...
2015. ápr. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A rendes férfiakkal így viselkednek a lányok:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2015. ápr. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hülye általánosítás.. Egyébként azért szeretik az emberek az elérhetetlenebbet, - ez esetben a csajok az őket kihasználó/nem különösebben érdeklő pasikat - mert izgalmasak nekik. Látják, hogy a pasi nélkülük is megvan, jól tudja érezni magát, van saját élete, magabiztos. És amiért még nem ismerik idealizálódik a fejükben. Nem látták még a bulin kívül, így az adott kép marad meg bennük, meg még amit elképzelnek.
2015. ápr. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

sarkos és leegyszerűsített a kérdés,de lényegében igaz.

a kontroll rá a válasz.

az ilyen fiúkat nem tudja,vagy kevésbé tudja irányítani a nő,a srác nincsen elájulva tőle,a lánynak harcolnia kell a fiú figyelméért,vagyis lényegében szerepváltás történik és a lány lesz a csábító.

és ez nem a mai világra érvényes ez mindig is így volt,hogy ez a felállás nagyobb vonzalmat ébreszt a nőben.

ha egy srác/férfi ennyire meg tudja fordítani a keretet,akkor számít mesteri csajozónak,vagy alfának.

értelem szerűen a fordított és gyakoribb változat kevésbé lesz vonzó a nőknek,amikor is a srác vergődik a nő figyelméért.

2015. ápr. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szóval akkor 5ös válaszoló ha jól értem egyszer kezdjünk ki velük és aztán pedig sz@rjunk a fejükre és úgy is majd jönnek utánunk mint a kutyák? xd
2015. ápr. 2. 12:19
 7/9 anonim válasza:
Szerintem néző pont kérdése, mert úgy is nézhetjük, hogy a mai fiatal fiúknak miért az olyan lányok kellenek akik hagyják, hogy semmibe vegyék őket vagy éppen, mért csak részegen akarnak kikezdeni velük, józanul egy rendes intelligens, humoros, kedves lánnyal mért nem próbálkoznak? Ha egy kicsit küzdeni kell a lányért, mért adják fel?
2015. ápr. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nem-nem.

ez sem jó.

mert az,hogy kikezdesz vele kevés.

kikezdesz vele,vonzalmat ébresztesz és megtartod az irányítást,nem adod át neki.

ezek után végig is kell vinni,meg kell rendesen dugni,de úgy,hogy elélvezzen.

nah és ekkor fog utánad menni,mint a kiskutya.

2015. ápr. 3. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ez egyáltalán nem igaz. Mindenki más, mindenkinek más a szimpatikus. Nyilván a bunkóbb stílusú lányoknak a bunkóbb stílusú fiúk jönnek be, és nem egy nagy romantikus, úgyhogy sztem nem lehet ebben általánosítani, mert ez sztem abszolút ember függő.
2019. jan. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!