Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnék olyan oldalakat...

Hogyan tudnék olyan oldalakat találni, ami az emberi viselkedésekről ír adott szituációkban?

Figyelt kérdés

Egyszerű példa: Genovese szindróma ---> Amikor tömegben van az illető kevésbé érzi magát felelősnek, másra vár stb.


Tehát ehhez hasonló reakciók, viselkedésformák érdekelnének, csak nem tudom erre hogyan lehetne rákeresni úgy, hogy érdemi információt is találjak. Valami ötlet?


2015. ápr. 5. 20:28
 1/6 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni, hogy akár könyveket, filmeket is elfogadok ötlet gyanánt! :) Köszi.
2015. ápr. 5. 20:31
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha tudsz angolul, David McRaney "You are not so smart" cimu konyvet nagyon tudom ajanlani. Ugy tudom, magyarul sajnos nem jelent meg.
2015. ápr. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szia! Megtaláltam magyarul is, azonban nem volt letölthető ebook változata, így sajnos ezt ma kikell hagynom :/. Mindenesetre köszönöm a válaszodat!
2015. ápr. 5. 22:47
 4/6 anonim ***** válasza:
A kísérlet
2015. ápr. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azt már láttam, köszönöm!
2015. ápr. 15. 14:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Kísérletezz a barátaidon, ismerőseiden. Én azt szoktam.
2015. ápr. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!