Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha nem rakom ki facebookra...

Ha nem rakom ki facebookra hogy kirándulni mentem akkor nem is számít kirándulásnak?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 16. 11:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%

Ha megmászod a mount Everestet és nem rakodik ki a facebookra, akkor nem is voltál sehol.

Te jó ég...

Hány éves vagy, hogy azt hiszed csak az számít amit valaki kirak a f aszbookra?

2015. ápr. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
elég baj ha ezt meg kell kérdezni
2015. ápr. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
41%
Első, ez egy olyan kérdés, amire csak egyféle választ vár a kérdező: fikázni kell a fészt, meg azokat is, akik használják. Ami azért érdekes, mert pont a kérdező lesegeti másokét, ez már a sokadik fészbukos-kirándulós kérdése. A jelek szerint nagyon fáj neki, hogy az ő kis tetű életében még egy nyamvadt kirándulás sincs.
2015. ápr. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez megint nem a Facebook hibája, előtte is pontosan ugyanannyi ember élt kifelé, elmentek a családdal egy erdei pihenőhöz, mentek max. 2 km-t, aztán másnap a munkahelyen mesélték, hogy hú micsoda kirándulás volt.
2015. ápr. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok_..


Azért az is komoly bameg, hogy ott ülsz a Facebook és a Gyakori előtt és hetekig acsarkodsz ugyanazon a témán. Te mit szoktál kiírni, hogy mennyit változtatott a pszichiáter a gyógyszereid adagolásán?

2015. ápr. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező viccnek/iróniának szánta ezt a kérdést. Nekem legalábbis úgy jött át.
2015. ápr. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Nagyon unatkozhatsz.. ha nem érdekel amit más kirak van rá megoldás.
2015. ápr. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Van aki (valamilyen okból) szereti megosztani a dolgait, és az egy-két külföldi munkautat.

Más valaki pedig (valamilyen okból) kéthavonta más országban van, munka miatt, még sem rak ki ilyesmit fészbukra.

Mindkettő konkrét ismerősöm.

A valamilyen okot meg egyénenként más.

Lehet hogy valaki félénk, nem használja a fészbukokt, mert mondjuk kinőtt belőle, vagy szeret nagyképűsködni, mindent megoszt, azt is amit eszik stb.

Ahány ember annyi féle.

Véleményem szerint nem jó a túlzott magamutogatás, (mert most komolyan, .... kit érdekel???? Annak a pár embernek ráérek elmondani)

Valamilyen szintű "életjel adás", viszont több szempontból is elvárt.

2015. ápr. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ne szórakozz már, ez marhaság. Én sem azért teszek ki fotókat, csak szívesen osztom meg másokkal is.
2015. ápr. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Egyik nagynéném egyszer azt mondta nekem, hogy én amúgy sem csinálok semmit, meg nem megyek soha sehova. Mindezt abból sikerült neki kikövetkeztetnie, hogy a facebookomra nem töltök fel soha semmit. LOL.


Amúgy szerintem olyan gáz ez a real-time közvetítés, hogy épp ki hol van, mit csinál, milyen sztori van, mit lát, milyen az idő, mit eszik, mekkorát szart és így tovább. Aztán mikor személyesen is találkozik az ember, akkor szinte nincs is téma, mert úgy is mindent felrakott a facebookra részletesen, a másik fél meg látta és akkor jó.

2015. ápr. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!