Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek miért oszt meg...

Szerintetek miért oszt meg minden nyerős dolgot valaki a facebookon, aki marhára nincs rászorulva? (Lentebb)

Figyelt kérdés

Több ismerősöm is van, akik milliomosok, de szó szerint. Nem úgy értem, hogy hát végül is jól keres, hanem mondjuk készpénzre vesz több milliós autót, készpénzre építtet 250 négyzetméteres házat, épp csak nem a pénzével törli a seggét. Az utóbbi időben többjük facebook frissítéseiről egyszerűen leiratkoztam mert folyton megosztogatnak ilyen nyerős szarokat, de van ott hamis nike cipőtől elkezdve két színház belépőn át a cicanadrágig minden. Sokszor ilyen 2 ezer forintos harisnya nyeremények megosztásával árasztják el az a hírfolyamot, amint lát valamit, amit nyerni lehet, már osztja is meg.



Én ezt nem értem. Ha valakinek annyi pénze van, mint a pelyva, akkor miért jó az neki, hogy filléres nyeremények megosztásával bosszantja az ismerőseit? Valaki elmagyarázná?


2015. ápr. 16. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Pénzzel együtt nem jár okos természet. Ne keress logikát ebben, mert nincs.
2015. ápr. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van pénze bőven, sanszos az itt eléggé, hogy adót csal, ergo kell a fedősztori: eztet is nyertem hé.
2015. ápr. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem csal adót, az egyiknek pl én könyvelek, nem is irigylem a pénzüket, mert nagyon sokat dolgoznak érte, de ha csalna is, azt ugye nem gondolod komolyan, hogy a házát azzal akarná alátámasztani, hogy a facebookon nyerte a harisnyát, meg a szappan csomagot?
2015. ápr. 17. 00:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Ismersz te is ilyeneket, ne tagadd! Nem, nem a szerencsés nyereményekkel magyaráz mindent, senki nem állította! :) Félig vicc egyébként, amit írtam, de amolyan Hofi-vonal, hogy élesen azért nem különül el a tapasztalhatóktól.
2015. ápr. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!