Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek ez mennyire lenne...

Nektek ez mennyire lenne fura? Reagálnátok rá valamit?

Figyelt kérdés

Tételezzük fel, magyaráztok valakinek valamit egy számítógép előtt ülve, a másik fél pedig közben jegyzetel, mert fontos dolog.

Utána valamit meg kell nézni a számítógépen, akinek mgyarázol, az megnézi, de a tollat átveszia másik kezébe és úgy ír tovább, igaz némileg lassabban és egy kicsit csúnyábban, de a külalak nem lényeges amúgy sem.


Egyébként rólam lenne szó, egész korrektül tudom használni evéshez-íráshoz az ügyetlenebb kezem és néha azért munka közben hasznos, ha ugyanúgy tudom tovább folytatni a jegyzetelést, csak ötletem sincs, más erre hogyan reagálna :)


2015. ápr. 17. 23:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Ügyes, de remélem nem száll el magától tőle. :]
2015. ápr. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én észre sem venném az ilyesmit.
2015. ápr. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én valószínű felfigyelnék rá. A gép és az írás együttes végrehajtása meghökkentene és hosszas eszmecserét eredményezne. Biztosan eltévednék a részletek komplexitásában és ezáltal egyoldalú beszélgetéssé válna.
2015. ápr. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

a küzdősport miatt én azonnal kiszúrom az ilyesmit,de ha mondom egy ismerősnek box meccs nézés közben,hogy nézd fordított alapállású,vagy alapállást váltott,azt sem tudják miről beszélek,pedig ezek egy meccs közben lényegi pontok.

ahogy a balkezesség is előny a bunyóban mert a többség mindig jobb kezes ellenfelek ellen gyakorolt,így nehezebb kezelnie egy fordítottat.

ezért szerintem nem sokaknak tűnik ez fel.

2015. ápr. 18. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!