Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiuk titeket zavar ha a...

Fiuk titeket zavar ha a barátnötök szeplös?

Figyelt kérdés
engem nagyon zavar de mindenki aszt mondja joll áll

2015. ápr. 18. 12:47
 1/9 anonim ***** válasza:
ilyen apróságok egyáltalán nem zavarnak egyébként meg szerintem is jól áll
2015. ápr. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más tetszik ugye. Nekem pl nagyon tetszik a szeplő egy lányon.
2015. ápr. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ohh akkor megnyugottam :D
2015. ápr. 18. 13:11
 4/9 anonim ***** válasza:
Nyilván azért a barátnőm, mert szeretem őt, és nem azért fogok szeretni valakit, mert mondjuk hibátlan az arca.
2015. ápr. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szeplös nagyon szexi tud lenni.
2015. ápr. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Barátnőmet is zavarja a saját szeplője, ő nem nagyon szeplős, sokszor nem is látni rajta csak ha nagyon közelről nézzük, akkor lehet látni egy keveset. Őt ez nagyon zavarja mindig tesz magára alapozót, pedig hiába mondom neki hogy ne tegye mert nem a legegészségesebb és a természetes szépsége nekem jobban tetszik, független attól hogy én sokáig csak sminkelve láttam őt, az első együtt alvásunk után láttam hogy ő valójában szeplős meg láttam rajta milyen smink nélkül, de nekem úgy jobban tetszik, ő persze próbálta takargatni magát, mert én poénosan megjegyeztem hogy szeplős, ami neki eléggé nem tetszett, de már bele törődött hogy azok ott vannak életevégéig, így már nem igazán foglalkozik vele, de attól még a smink készletét mindig előpakolja még ha aznap nem is megyünk sehová, csak otthon vagyunk, akkor is keni magát.
2015. ápr. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vannak lányok, akiknek nagyon szexi, ha szeplősek. Sokkal jobban nézek ki így, mint szeplő nélkül. De persze ez nem igaz mindenkire, mert mindenki más, illetve minden pasinak más tetszik.
2015. ápr. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
En nagyon szeplos vagyok, de baratomnak tetszik. :) Mindig nekiall szamolgatni... :D Nekem sincs bajom altalanossagban, de rajtam tenyleg rengeteg van. Az arcomon csak, de nekem tul sok. Ezert is alapozozom az arcom, bar nem sokat halvanyit...
2015. ápr. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
a barátomnak is tetszik ö szerinte nagyon sexis...de ha felhoza elszégyelem magam mert én utálom.......
2015. ápr. 18. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!