Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért akarnak szépek lenni a...

Miért akarnak szépek lenni a lányok/nők?

Figyelt kérdés

Nem kötekedésnek szánom a kérdést, csak érdekel van e rá válasz, azon túl, hogy mert csak.

Egy nemet meg egy kort biggyessz oda légyszíves. Köszi.


2015. ápr. 19. 08:56
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
Hogy megkapják a jó pasikat.
2015. ápr. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
Mert okosak nem tudnak lenni.
2015. ápr. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Azért mert tetszeni akarunk magunknak. Társadalmilag elfogadottabbak a szép emberek. Bárhol vagy a szépség fontos. Hitelességet ad és bizalmat. Valamint esztétikai élményt.
2015. ápr. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A 3-as válaszolósnak: más az önmagunk elfogadása és más a túlzott Ego ...

Nőként mondom, hogy szerintem a nők min. 85%-a azért, hogy "eladhatóbb legyen a piacon" (bocsánat a kifejezésért, nem sértő szándékú), ide tartoznak főleg azok, akik nincsenek megelégedve önmagukkal, s ha erre még a média is rásegít, akkor pedig főleg ...

2015. ápr. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szeretek jól kinézni, szeretem, ha tetszem az embereknek, örömet okoz, hogy szépnek látnak. Örülök neki, hogy a barátom büszkén jelenik meg velem bárhol, hogy szépen talál, hogy örömet szerzek neki, amiért nem hanyagolom el magam csak azért mert már "megkaptam" őt, rengeteg oka van. Nem értem, ha az ember tehet érte, tud tenni érte, hogy szép legyen, miért nem teszi meg. Attól, hogy valaki szép még nem válik feltétlenül felszínessé. Ugyanúgy eltudok beszélgetni bárkivel komolyan bármilyen témáról, ugyanúgy remekül helytállok a munkámban a diplomámmal, felelősségteljes felnőtt nő vagyok és törődöm a külsőmmel, ez egy olyan plusz, ami szerintem csak ad az emberhez.
2015. ápr. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ki akar valami ocsmányságot látni, ha tükörbe néz?

Te nem csinálsz semmit, hogy a jobbik éned legyél?

Sport, egészséges étel, jó frizura... bármit, ami azt szolgálja, hogy jobban érezd magad?


Azt meg nem hiszem, hogy ez csak a nőkre igaz, nem hiszem, hogy az ocsmány, zsírdisznó férfiak benéznek a tükörbe, és mosolyognak, hogy jól van ez így.

2015. ápr. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én nem akarok szépnek kinézni.Vagyis hát szeretnék jól kinézni,nem egy szakadt ruhás csaj akarok lenni,de sminket meg ilyeneket sose használok.Csak a hajam rendbe teszem meg egy jó ruhát teszek fel
2015. ápr. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Akarhatok én szép lenni, attól még nem vagyok az. Előszor is ez egyfajta elvárás, hogy egy fiatal nő, ápolt, szép legyen. Másodszor önbizalmat ad, harmadszor a női nem képviseli az emberi faj szépségét. Persze férfiak is lehetnek, sőt vannak is, szépek. Én például nem vagyok csúnya, de elhanyagolom magam. Egyszerűen oltozkodok, és nem festem magam. 28 L Ha adnék magamra szép is lehetnék. De mivel nincs senki, akinek tetszeni akarok, ezért nem is foglalkoztat, hogy hogy nézek ki.
2015. ápr. 20. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Magadnak kellene tetszeni.
2015. ápr. 20. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!