Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok, bolond lennék?

Mit gondoltok, bolond lennék?

Figyelt kérdés
Stressz hatására rázom a fejem. Eleinte nem tulajdonítottam neki nagyobb jelentőséget, de egyre kevésbé tudom kontrollálni. Mit lehet tenni ez ellen? Egyáltalán mitől van ez? Károsodik ilyenkor az agyam? :)) 26,l
2015. ápr. 19. 11:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem erősebb stressz hatására önkéntelen izomrángásaim vannak, leginkább a szememnél, meg a lábamon, már megszoktam.
2015. ápr. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Bolond az biztos nem vagy.


Maradandó agykárosodás meg mondjuk több évtizedes box pályafutás során alakulhat ki ha naponta szétverik a fejedet akkor. Ha a fejrázás ártana a buksidnak akkor minden gyerek gyogyós lenne mire felnő.


Az hogy mitől van hát így vezeted le a stresszt.

Meg kéne próbálnod sportolni valamit ami kedvedre való.

A sport oldja a stresszt és a helyzeteket is könnyebben tudod majd kezelni, esetleg nem érint olyan mélyen.

2015. ápr. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
hetente 3-4x 2 órát súlyzós edzéseket végzem, és hetente 5-6x 1 órát biciklizem :) nagyon aggaszt ez az egész, mert eddig sikerült megoldanom, hogy más ne nagyon lássa meg, de egyre kevésbé tudom kontrollálni és egyre gyakrabban tör rám a "roham" :(
2015. ápr. 19. 12:55
 4/10 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez van. Tök ciki mások előtt "rángatózni".
2015. ápr. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
neked mikor szokott előjönni? milyen szituációkban? :(
2015. ápr. 19. 21:28
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát akkor amennyit te sportolsz az több mint elegendő bármilyen szempontból. Ennyit még én sem edzem.


És akkor ez úgy látszik semmilyen megoldást nem jelent a problémára nézve :-/


Viszont valahol azt olvastam hogy ilyesmit koffein tartalmú italok is okozhatnak.

2015. ápr. 20. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem akkor jön elő, ha beugrik valami rossz emlék. Ha 30-szor jut eszembe, akkor 30-szor rángatózok. Tök ciki, anyukám előtt, nyilvános helyen, bárhol rám jön, ha ilyesmik jutnak eszembe. :/
2015. ápr. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

nekem kb. október óta jelent meg, szóval nem születési dolog. Igen, általában a negatív emlékek a kiváltói nálam is. Valahogy az agyam újra és újra lejátssza ugyanazokat az eseményeket. Durvább esetben ilyenkor jön a sírógörcs is meg minden, jobb pillanatokban viszont el tudok vonulni, és pár perces rángatózással valahogy túlteszem magam a dolgom.


Jó lenne valami végleges megoldás :(((

2015. ápr. 20. 21:05
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem kb. 3 éve van, de nálam elmúlik egy gyors "fejrázással".

Azért van ez velünk, mert nekünk durvább emlékeink vannak, mint másoknak.

Hogy ne elgyen olyan feltűnő, hosszú hajat növesztettem, hogy úgy nézzen ki, mintha rángatnám. Amúgy 1 évvel vagyok nálad fiatalabb.

2015. ápr. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Semmilyen durvább emléked nincsen mint bárki másnak hacsaknem apád 5 éves korodtól rendszeresen erőszakolt és a pincében nőttél fel száraz kenyéren.


A közös az ilyen emberekben a túlérzékenység.

A helyzet ugyanaz mint mindenki másnál csak ti túlreagáljátok.

A megoldás egyszerű csak egyedül nehéz megcsinálni.

Ki kell tágítani a határaitokat.

Gyertek be velem pestre kocsikázni, bele dudálunk pár éles helyzetbe és kiszálltok velem verekedni. Ti lesztek a nézők.

A barátnőim befostak a gatyájukba, egyszerűen a lányok nem bírják idegrendszerrel de a fiúk sem nagyon.


Ez egyébként kb. olyan mint amikor tériszony ellen felvisznek az 500-adik emeletre és húzás ki az erkélyre lefele bámulni.


Garantálom hogy egy ilyen éles napon megváltozna az egész életed.

2015. ápr. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!