Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy tanár beszélhet így órán...

Egy tanár beszélhet így órán hogy "zabálni"?

Figyelt kérdés
Szünetről becsengedtek, és egy osztálytársam még nem fejezte be az uzsonnát. A tanár meg kiküldte, és azt mondta neki, hogy tán csak nem gondolja azt hogy itt órán zabál. Jó, lehet hogy a gyereknek már nem lett volna szabad enni, de ilyet még is hogy mondhat egy tanár hogy "zabálni"?
2015. ápr. 23. 09:22
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
74%
nem tudom mi a gond vele. ugyanolyan értelmes magyar szó mint az evés
2015. ápr. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
84%
És a diákok megfenyegtehetik a tanárokat, a diákok szülei bemehetnek és megpofozhatják a pedagógust, és a diákok kinevethetik, kigűnyolhatják, leszarhatják a tanárt? És a diákok az osztálykirándulásokon berúghatnka, füfezhetnek? Szünetekben a wcben cigizhetnek, megfenyegethetik az osztálytárasaikat, elvehetik tőlük az uzsonnáikat?
2015. ápr. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
89%

wazzeg neked az a gondod hogy a tanar mondhat-e ilyet?


erosen el vagy tajolva kisfiam.

2015. ápr. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
11%

Nekem volt osztálytársam aki ehetett legálisan órán, igaz meg is nyerte a Mr. Olimpiát Amerikában és már ott él.

Testépítő volt és neki engedték, mert ugye meg volt szabva mikor mit kellett ennie.

2015. ápr. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
88%

Igen mondhat ilyet a tanár. Sőt, ha rajtam múlna föl is pofozhatná az olyan diákokat akik tiszteletlenek vele. Mi jogon tiszteletlen egy taknyos sz4ros seggű kölyök egy bölcs hosszú éveken keresztül tanult emberrel szemben?? Sok kis cs1cska azt hiszi nekik már mindent szabad. A tanárnak meg nyelni kell, mert ugye ma a gyerek már mindent megtehet.


Hogy mondhat egy tanár ilyet, hogy zabálni?


És sok kis takony kölyök,hogy jön ahhoz hogy a tanárt az anyjával szidja? megverje? leköpje?? na? erre mit mondasz?? Ez persze teljesen oké igaz??


Nem tudom mit képzel magáról a mai gyerekek 80%a.

Mikor én voltam általános iskolás a zabszem nem fért a seggembe ha a tanár a terembe lépett.

2015. ápr. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
88%
Sok elkényeztetett kis f4ssz0pó kcsög.
2015. ápr. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
83%
Én sem értem, hol itt a probléma. Egy tanár örülne, ha csak ilyen szinten lennének vele tiszteletlenek a diákok. Ha én tanárként (hála Istennek már nem tanítok) feleannyira lettem volna tiszteletlen a diákjaimmal, mint ők velem, akkor azon mindenki ki lett volna akadva. Volt olyan kolléganőm, akit egy kiscsaj konkrétan elküldött a jó k... anyjába az óra közepén. És akkor te ki vagy akadva azon, hogy a "zabálni" szót használja egy pedagógus?
2015. ápr. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
86%
Tanórán tanulni kell, szünetben lehet enni. Te hol vagy egyébként ebben a szituációban? Miért sért téged, amit másnak mondanak? Egyáltalán: hányadikos vagy?
2015. ápr. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
25%

Alapvetően a lovak szoktak "zabálni"! Zabot kapnak élelemként.

Az ember étkezni szokott.

2015. ápr. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
97%
Amikor én voltam iskolás, ha belépett a tanár az osztályterembe, mindenki vigyázzba állt, és a hetes jelentett neki. Kicsit nagyobb volt a fegyelem. Egyáltalán nem hallottunk olyat, hogy egy gyerek nekiment a tanárnak. Mondjuk ha lett volna ilyen, azonnal intézetbe került volna. Gyerekek, egy kicsit önkritikát kéne gyakorolni, és magatokra erőltetni egy kis fegyelmet.Higgyétek el, az egész életetekre jó hatással lesz.
2015. ápr. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!