Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A Hevesi Krisztát milyennek...

A Hevesi Krisztát milyennek találjátok, mint nő, mint feleség és mint egy korosodó hölgy az öltözködésében, viselkedésében?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 26. 00:32
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Hát olyannak aki vállalja önmagát. És ez automatikusan 10/10-es eredmény.
2015. ápr. 26. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismertem, rákerestem.

Szerintem az ő dolga, hogyan akar öltözködni, ha mégis meg kellene ítélni kívülről, akkor azt mondanám, hogy nagyon harsány. Nem kell mindenkinek ugyanúgy öltözködni, esetleg szolidabbra váltani a kor előrehaladtával, de neki ez még csak jól sem áll.

Kb. arra elég ez a kinézet, hogy az első percben megnézzék, mert újdonság. Ha én lennék vele napi kapcsolatban, akkor tuti úgy tekintenék rá, mint pl. a rasztahajúakra, stb. Az első pillanatban érdekes, de amint megszokja az ember már csak azt látja milyen rosszul áll neki.

De tényleg az ő dolga, ha jól érzi magát így, akkor miért ne tehetné. Nincsenek előírások, hogyan kell egy feleségnek vagy korosodó nőnek öltöznie...

2015. ápr. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalataim szerint a szexuálpszichológusok nagy része nem az a szolid kiskosztümös fajta...
2015. ápr. 26. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kissé közönséges,de a makkom a főnök és neki 10/8.
2015. ápr. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
A Google keresésére harsány eredményére alapozva kicsit "kiélt" feje van, de ez lehet, hogy szakmai ártalom nála. Az öltözködésére meg a nőiesebb, fiatalosabb jut eszembe, de tényleg csak pár kép erejéig néztem meg.
2015. ápr. 26. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Tökéletes,minden téren!

2015. ápr. 26. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ribis.
2015. ápr. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

10:27


Miért lenne ribis?

2015. ápr. 26. 13:09
 9/9 anonim ***** válasza:
igazi dögös nő, nagyon erős szexuális kisugárzással
2022. ápr. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!