Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is egy semmirekell...

Szerintetek is egy semmirekellő vagyok? Úgy érzem, hogy az vagyok és teljesen elcsesztem az életem :- (

Figyelt kérdés

20 éves srác vagyok.

18 évesen érettségiztem, mint a legtöbb fiatal, aztán mentem továbbtanulni egyetemre, egész pontosan a BME-re, gazdálkodás és menedzsment szakra.

Ez a 4. félévem itt, nem buktam eddig semmilyen tárgyból, 3 körüli az átlagom, ami nem olyan rossz. Viszont rájöttem, hogy semmit sem ér ez a szak, mert értelmetlen dolgokat tanítanak, max a mekiben tudnék ezzel elhelyezkedni...

Szeretnék elkezdeni egy másik szakot, viszont ebben az évben már nem tudok felvételizni, mert február 15 volt a határidő, a pótfelvételin meg nem hiszem, hogy meghírdetik ezt a szakot. (ELTE programtervező informatikusra mennék.)

Szóval csak jövőre tudnék felvételizni, ami azt jelentené, hogy 22 évesen kezdenék el tanulni a másik egyetemen. :'(

Szerintetek is elcsesztem az életem? Mit tennétek a helyemben?


2015. ápr. 26. 11:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Sosem késő változtatni, nyugdíjad amúgy sem lesz és az a pár év veszteség, amit nem dolgozol nem fog számítani :P

Én is 22 éves fejjel kényszerültem egy új egyetemet kezdeni, mert az előzőn rám szállt az egyik tanár és nem akart átengedni a vizsgáján és a jövőben sem tudtam volna megszabadulni tőle (én is a BME-n tanultam), hozzáteszem, hogy elég jó eredményeim voltak, azt az egy tárgyat leszámítva nem is buktam semmiből, sose.

2015. ápr. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Egyaltalan nem cseszted el, nyugi. Soha nem keso elkezdeni egy egyetemet szerintem. A mostani szakodat meg akar be is fejezheted addig, rosszul nem johet. :) Mellesleg en is ugyanebben a cipoben jarok, jovore kezdek el egy masik szakot. Amivel ha komolyan kezdeni is akarok vmit, minimum mester + raepulo kepzesek, szoval olyan 9-10 ev. En nem banom egyaltalan, egesz eletunkben illene fejleszteni magunkat amugy is. :)

20L

2015. ápr. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én első éves egyetemista vagyok és az egyik legjobb haverom pont egy 22 éves srác, aki hasonló okokból váltott szakot, mint te. Egyáltalán nem csesztél még el semmit...Ha végig csinálod a proginfót, úgyis rájössz, hogy jó döntés volt. :)
2015. ápr. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!