Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket is piszkáltak a...

Titeket is piszkáltak a súlyotok miatt?

Figyelt kérdés
Kb. 10 éve, amikor olyan 13 éves lehettem új városba költöztünk és új suliba kerültem. Állandó célpontja voltam az osztálytársaimnak, mert volt rajtam 20 kiló felesleg. A korábbi iskolámban Sosem bántottak miatta, itt viszont szinte minden nap sírva mentem haza. Egy év múlva gimibe kerültem, ahol elfogadtak és nagyon jól éreztem magam köztük. Nagyon szép évek voltam. 11.-ben bekerült az életembe a sport, ennek hála 25 kilót lefogytam, na meg persze nőttem is. Azóta is normális testalkatom van és rendszeresen sportolok. Viszont nemrég találkoztam egy rendezvényen azzal a két lánnyal, akik halálra szekáltak. Mind a kettőből egy bálna lett, pedig egyik sem szült még. Kicsit úgy éreztem, hogy igazságot szolgáltatott az élet. Nektek volt hasonló problémátok?

2015. ápr. 28. 11:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem személy szerint nem volt. Egyébként örülök a karmádnak :)
2015. ápr. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sose voltam elhízva viszont csúnya voltam, pattanásos, szeplős, csúnya fogú, stb. Emiatt szekáltak mindig. Én is helyre jöttem, már szépnek tartanak az emberek, és fészbúkon látom a bunkó csajokat akik mindig bántottak, ők 30 évesen már 40+nak néznek ki, rondák lettek, elhíztak, stb. Örülök neki. Megérdemlik. :)
2015. ápr. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én szép gyerek voltam( :D ), engem azért piszkáltak mert nagyon jó körülmények között éltünk. Tudom hogy ez nem tűnik vészesnek de ugyan olyan rossz, főleg hogy sokszor a tanárok is tettek valami megjegyzést.


Amúgy a kisgyerekek kegyetlenek, ahogy te is írod általános iskolában csúfoltak, gimiben már nem. A gyerekek nagyon gyorsan kicsúfolják azt aki más mint a többiek. Ettől még nem lesz az illető feltétlenül rossz ember, valószínűleg a volt osztálytársaid sem büszkék erre.

2015. ápr. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Pont olyan vagy, mint egyik barátnőm. Ő is fogyott 10 kilót, míg egy másik csaj hízott fele annyit, és azóta ha meglátjuk, azt kell hallgatnom, hogy "na nézz oda, én lefogytam, ő meg meghízott, ha ha ha".

Na most.

1. Nagyon gratulálok mindenkinek, aki képes lefogyni, miután felhizlalta a valagát, de a kutya se kíváncsi rá, arra meg főleg nem, hogy a másik mennyit szedett fel.

2. Most ti fröcsögtök másokra, hogy kövérek, BÁLNÁK. Pont ugyanolyan csúfolódó görények lettetek, mint amilyenek ők voltak. Ehhez külön gratulálok.

Én is voltam kövér, de soha senki nem cikizett, csúfolt miatta, nyilván nem véletlenül...

Te saját magad miatt sírtál gyerekkorodban, mert téged zavart a legjobban, hogy kövér vagy. Most pedig próbálsz igazolást keresni arra, hogy a többiek voltak gonoszok, és gusztustalan elégedettséggel tölt el az, hogy most mások a dagik. Gratulálok, tényleg, most aztán sokkal jobb lettél náluk.

2015. ápr. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
engem is sokat piszkaltak az altalanosban, nem a sulyom miatt, mindenfele hulyesegekkel inkabb, meg tesomat is, bantottak is mindkettonket... sot gimiben is... sajnos a kisgyerekektol a kamaszokon az a felnottekig nagyon sok az ilyen ember aki masokon nevet masokat bant... nem ertem miert jo ez de sajnos nagyon kevesen kapjak csak vissza az elettol... sztem mar ovodaban, kisiskolaban is tanitani kene a gyerekeknek hogy ne bantsanak masokat mert orok eletre rosszul esnek az ilyenek... a csufolodas szornyu dolog plane valakinek a kulseje vagy betegsege miatt... nem is ertem gyerekekbe hogy lehet ennyi gonoszsag?
2015. ápr. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Persze 4. vákaszoló igazad van. 13 évesen nyilván én tettem célponttá magam, mert szerettem ha bántanak...

Nekem nem szabadott volna meghíznom, akinek meg csúnyák a fogai, pattanásos, kancsal vagy elállnak a fülei az meg egyszerűen cseréltesse ki a fejét, nem? A te logikád alapján legalábbis. Szánalmas vagy. Gondolom te is a csúfolodók népes táborát gyarapítottad gyerekként, most meg olyan ronda vagy pedig kövér vagy, hogy tükörbe se tudsz nézni. Erre mondják azt, hogy visszanyal a fagyi.

2015. ápr. 28. 22:49
 7/8 anonim ***** válasza:

Soha, pedig egész gyerekkoromban kövér voltam.

Osztálytársak soha nem bántottak. De senki mást sem, aki csúnya volt valamiért.

2015. ápr. 29. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Huh, pedig a kérdésed alapján még sajnáltalak is, de amit a hozzászóláshoz írtál kedves kérdező... hát ezzel a stílussal meg is értem, miért piszkáltak. Nem értem miért kellett ilyen támadóan fellépni.

Amúgy engem is csúfoltak, egy ideig a gimiben is. Sajnos nem sokat sikerült azóta leadnom, de vannak akik meghíztak/csúnyábbak lettek azóta, hogy utoljára láttam őket, de kiváltképp nem érdekel. Nem tartom velük a kapcsolatot, másik városban élek, semmi közünk egymáshoz, nem tudom mi történt velük, ami miatt így megváltoztak. Nem is az én dolgom. Nem szóltam be egyiknek se, mert tudom milyen érzés, nem fogok kárörvendezni, mert már nem olyan szépek. Ha tényleg annyira kihatott az életedre a piszkálódás okés, hogy egy kis elégtételt érzel, de inkább úgy érzem, hogy simán rosszindulatú vagy.

Miért szánalmas aki azt írta, hogy ez nem szép, mert kb. ugyanezt csinálod, amit egykor veled tettek? De ez még rosszabb is, hisz Te mégiscsak felnőtt fejeddel teszed, míg ők gyerekek voltak. Ettől nem lesz kevésbé rossz, amit veled tettek, de pont ezért kéne okosabbnak lenned és nem itt beszólni másnak, hogy biztos milyen kövér meg ronda. Én egyetértek vele, hogy ez főleg téged zavart, tettél ellene, gratula, most póbálj túllépni ezen az egészen vagy ha egyedül nem megy fordulj szakemberhez mert eléggé úgy tűnik, hogy mély nyomot hagyott rajtad ez az egész.

2015. jún. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!