Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Pedofil vagyok?

Pedofil vagyok?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és 10-11-12 éves kislányokra is bukok.

2015. máj. 4. 14:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Sok 12 éves idősebbnek néz ki a koránál. Ha a testileg fejletlen kisiskolások vonzanak, akkor már lehet valami okod a gyanúra.
2015. máj. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%
Nem gondolom. Sajnos manapság a 10-11-12 éves lányok úgy néznek ki, úgy öltözködnek, mint a felnőtt nők. Csak azt nem tudom, hogy a szüleik ezt hogy engedhetik, mert bizony ez nem csak a korodbeli srácoknak tűnik fel, hanem nálad sokkal idősebb férfiaknak is. Azok viszont sajnos van rá esély, hogy nem elégednek meg annyival, hogy "de szép kislány vagy"...., hanem megrontják őket...
2015. máj. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem pedofil vagy, hanem türelmetlen :-)
2015. máj. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
10%
#2 Sajnos? Tehetnek róla, pardon, tehet az emberiség arról, hogy folyamatosan fejlődik? A gyerek ruhák nevetségesek és slamposak, nem értem, miért olyan Baj, ha valaki igyekszik ízlésének megfelelően öltözködni... vagy egyáltalán, próbálkozni. A szülők meg jól teszik, ha nem kotyognak bele mások életébe - ugyanis a gyerekük sem az ő pici játékszerük, hanem egy külön életet élő lény, saját véleménnyel, saját ízléssel, saját mindennel. Azok a férfiak pedig, akik nem tudnak megállj parancsolni maguknak... megérettek egy második boszorkányégetési hullámra.
2015. máj. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
37%

#4 "Tehetnek róla, pardon, tehet az emberiség arról, hogy folyamatosan fejlődik?" - Tehet. Főleg arról, hogy rossz irányba.


Kérdésre válaszolva, a "pedofil" ma már nem egy orvosi kifejezés hanem egy buzzword, sokszor ephebophilekre is használják, stb. De ettől függetlenül ez elég gáz, főleg, ha jobban érdekelnek, mint a korodbeliek.

2015. máj. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
#5 Eh. Ki és hol mondta, hogy ólam van szó, okostojás? Egy. kettő, ezzel sem mondtál újat, dugd a seggedbe az ujjad.
2015. máj. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
34%

Lemaradt: #5, Rossz irányba? Ez egy erősen szubjektív és valóságtól elrugaszkodott elképzelés. Ember. Szemüveget találunk fel a színvakoknak, hogy úgy láthassák a világot, mint mi. Árnyékbioszférát kutattunk. Elképesztő teljesítményű robotokat találunk fel.

TE csak azért látod rossznak, mert annak akarod látni. A világ nem rossz. Tud az lenni, de dönt többségben nem az. Észre kéne venni pozitívumokat és nem csak a szokásos, unalmas, pesszimista hisztit nyomatni.

2015. máj. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
55%

7-es: van a válaszodnak valami köze a kérdéshez? Különben pedig az nem jó irány, ha egy 10 éves kislány nőnek öltözik és viselkedik, majd elkapják az utcán.... Nem az atomfizikáról és az űrkutatásról szólt a kérdés.


6-os: nem tudom kiről van szó, de te max óvodás vagy....!, agyilag tuti biztos...

2015. máj. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

#8 Óvodás? Na most aztán jól megmondtad nekem.


Ki szerint nem jó irány? Szerinted? Ki vagy te? Nem. Várj, jobb kérdés: meg tudod te egyáltalán fogalmazni, mit jelent nőnek és/vagy nőiesnek lenni? Nem tudnád. Jönnél a szokásos baromságokkal, amik a külsőségekről és a tradicionális, szexista szarságokról szólnak.

Ha pedig elkapják az utcán, és ezt, amit most mondok, jól vésd az eszedbe: nem az ő hibája. Hanem azért az abrrált állaté, aki elkapja.

2015. máj. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
59%

Kedves óvodás!

Még sokat kell tanulnod. Hogy én milyen vagyok, arról neked fogalmad sincs, de még arról sem, hogy milyen nemű!


Bizony ha egy 10 éves kislány kihívóan öltözik és viselkedik, magyarán felhívja magára az "ilyenek" figyelmet és elkapják, akkor ott azért el kellene gondolkodni...

2015. máj. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!