Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az élet nagyon nehéz, én meg...

Az élet nagyon nehéz, én meg nagyon gyenge vagyok, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Soha sem találkoztam még olyan két lábon járó szerencsétlenséggel mint én vagyok... Mindenbe amibe belekezdek elrontom, zárkózott vagyok, tehát ValóVilág kilőve (szégyen vagy nem szégyen, a lottónyerés után szerintem ez lenne a legjobb módja a meggazdagodásnak, nem tudok énekelni, táncolni (tehetségkutatók ilőve, nincs kézügyességem, nem vagyok kitűnő tanuló, semmit sem tudok emelt szinten (és persze minden munkához kell valamiből emelt szint), semmiben sincs szerencsém (nem hinném, hogy valaha is nyernék a lottón), ráadásul még rendes is vagyok (ez is szégyen nem szégyen, ha senki sem tudja jobbá tenni a világot, akkor jó lenne ha legalább nekem jó lenne, akkor is ha mások kárán). Egyszerűen minden probléma túl nagynak túnik. Mit csináljak?

2015. máj. 4. 20:16
 1/10 A kérdező kommentje:
17/F
2015. máj. 4. 20:19
 2/10 anonim ***** válasza:

Legyél kicsit pozitívabb :)

Zárkózott vagy. Ez nem probléma szerintem. Van időd saját magadra, rengeteg dolog van amit csinálhatsz és érdekel is.

Rendes vagy... hát ez kifejezetten jó dolog!

Van egy csomó ember, aki semmi + képességgel rendelkezik, és mégis sikeresek, jól keresnek. Mert kitartóak, és elkezdenek valamit, addig csinálják amíg nem sikerül. Biztos van olyan tárgy/szak ami érdekel, nem? Egy egyetem elvégzéséhez sokkal inkább kitartás kell, mint hatalmas intelligencia. És tényleg bármikor neki lehet kezdeni, 25 -30 vagy még később is, ha van kitartásod.

Szóval hajrá :) Kicsit szedd össze magad, és gondolkozz el mi az amit szeretnél

2015. máj. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
*nem rendelkezik
2015. máj. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 3005 ***** válasza:

A ValóVilággal nem lehet meggazdagodni amúgy se, ha esetleg nyersz, akkor havi 1 milla 1 évig, a lakás se lesz a tied, csak lakhatsz benne egy évig etc.

Erősödj meg..

2015. máj. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A mai világban tényleg negatívum, ha valaki rendes. A párom is ilyen ember, feltétel nélkül segít másnak, rendes és sajnos nem egy ember találja meg az "ingyen segítség" reményében. Rendszergazda, számítógépes dolgokban rendesen benne van, gépe meg szinte mindenkinek van, amivel akad probléma, költeni meg csesznek rá.


Nem a kérdezőt akartam ezzel leszólni, csak megláttam az első kommentelő válaszát.

2015. máj. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele és én is 17 éves fiú vagyok :D Taláj ki am magadnak valami élet célt, még ha irreális is jobb mintha beletörődsz abba, hogy egy sz@r vagy. Valamint, nekem ilyen "kapunyitási" panikom is van, meg azocfób vagyok vagyok... Ha nem leszek milliomos ez így is mamarad, pedig nekem nem a pénz számítana, csak ha nem akarok egyedül "barátok, barátnők" nélkül megdögleni akkor nekem csak ez a lehetőség maradt. Ne menj vvbe, növessz önbecsülést!!! Még amúgy bármit elerhetsz ha nem vagy az alteregom.
2015. máj. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
15/f zarkozott vagyok, nulla onbizalommal... Egyetlen megoldas: valtozz, kezdj el ismerkedni. Random emberre rairtam h talizzunk es kapjunk be vmit.. Kezdetnek nemrossz, probald meg te is:)
2015. máj. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igen, meg próbálj ki dolgokat, olyanokat is, amik "termelnek", tehát rendesen szakirányokban bonts szárnyat egy-egy időszakban! Én is úgy jártam, hogy későn vettem észre, hogy hegesztő vagyok tulajdonképpen. Legmerészebb álmaimban se gondoltam volna, hogy ez ekkora. :) Érdemes próbálgatni, és közte lesz az, ami ébrenléti óráid elég tekintélyes hányadában jobb, ha életnek tűnik inkább, nem pedig önsanyargatásnak. A tétlenség egyértelműen kínlódás.


A lottót meg felejtsük már el! Nagyon pontosnak számít azt mondani, hogy nulla az esélyed, mindegy is, meddig játszol mennyi szelvénnyel. Ráadásul aki nem tud minimum annyira bánni a pénzzel, hogy legalább az igényeihez képest ne legyenek pénzgondjai, annak mindegy mennyije van, elkölti és csá. Közben meg lesz pár igen silány éve, amit utólag majd visszasír, mert milyen jó volt.


Amikor horpadt vagyok, elkezdek figyelni a rendes, változatos és rendszeres étkezésre, és a normális folyadékbevitelre, mindenben tartózkodva a szélsőségektől. Ez akkor is megoldotta, ha egyébként már nagyon tudtam, mitől esek össze.

2015. jún. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%

Nem vagy jó semmiben, mivel nem csinálsz semmit.


Ha nem csak sírnál, hanem tennél is a dolgokért valamit, sikerülnének is.


Lottyónyeremény, Valóvilág...egyszerűbb lenne, ha kimennél koldulni az utcára.

2015. júl. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Persze... a legkönnyebb megnyerni a lottót vagy a valóvilágot. Ahelyett, hogy megtalálnád azt, amiben a legjobb vagy és DOLGOZNÁL.


Ez megmosolyogtató volt :)

2015. aug. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!