Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most ez mi? Miért vagyok ilyen?

Most ez mi? Miért vagyok ilyen?

Figyelt kérdés

Észrevettem magamon,hogy vonzódok bizonyos nőkhöz.Anyukám sosem volt mellettem,rossz a kapcsolatunk,nem is találkozok vele.Mindegy,hogy egy tanárnő,egy nő aki szembejön,vagy akit egy buliban látok.Egyszerűen megtetszik.Ha olyanról van szó akivel sokat találkozok remegek a közelében.Szó sincs arról,hogy leszbikus legyek,hetero vagyok.De egyszerűen úgy kéne egy anya...a másik,hogy ezek a nők mind 20-30 évvel idősebbek nálam. Nem szexuálisan nézek rájuk,csak azt szeretném ha megölelnének,babusgatnának és így újra pici gyerek

lennék. Szeretnék egy nőt aki az anyukám lenne.

Jelenleg is vannak nők akik tetszenek. Sajnos senkivel sem tudol erről beszélni...



2015. máj. 4. 20:53
 1/7 anonim válasza:
Én úgy gondolom, hogy,, Anya pótlót"keresel magadnak mert szükséged van rá! Ez viszont nagyon nehéz mert nem lehet egy akármilyen jött ment az anyukád! Nem tudsz javítani az anyukáddal való kapcsolatotokon?
2015. máj. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem,egyikünk sem akar.Ő sajnos nem anyának való,

ezt többször a fejemhez vágta. Azért nem jött-mentek,

mert a fejemben van egy bizonyos anyai ideál és olyan kinézet tetszik.

2015. máj. 4. 21:22
 3/7 anonim ***** válasza:

Picikét fel kéne nőnöd és a szeretet hiányodat át kéne hárítanod egy pasira.


Annak a dolga hogy szeressen nem anyádnak.


Anyádról kopj le, ha eddig szar anya volt ezután se lesz jobb.

2015. máj. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nincs szükségem férfire.Nekem ne mondja meg senki mit és hogyan csináljam.Majd talán egyszer valamikor.Addig elvagyok egyedül is.
2015. máj. 5. 07:09
 5/7 anonim ***** válasza:

Egy kapcsolat nem feltétlenül, vagyis inkább jó esetben nem arról szól, hogy a pasi megmondja a nőnek, hogy mit és hogyan csináljon, bár sajnos vannak ilyenek is a káros társadalmi beidegződések miatt. De az ilyen kapcsolatok nem jó kapcsolatok.

Az viszont dicséretes, hogy előbb egymagad szeretnél boldog lenni és max. utána kapcsolatot találni, sokan sajnos éppen azt szúrják el, hogy a kapcsolattól várják azt az elégedettséget és kiegyensúlyozottságot, amit egyedül nem tudnak elérni. Szóval hajrá :)

2015. máj. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen :) ugyan boldog szeretnék lenni, de a jövendőbeli munkám és a család miatt sem leszek boldog soha.
2015. máj. 6. 09:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Végre valaki aki úgy vélekedik erről, ahogyan én is. :)
2015. jún. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!