Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez mitől lehet?

Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

Az van, hogy nagyon sok mindent csinálok, de szakaszosan. Tehát két hétig rajzolok mondjuk, aztán írok egy hónapig aztán olvasok kettőig majd filmet nézek minden mennyiségben aztán újból de nem meghatározott ideig. Ez miért van? Miért nem tudok megállapodni egy tevékenység mellett, vagy összehangolni őket?


A válaszokat előre is köszönöm! ^^



2015. máj. 4. 21:16
 1/5 A kérdező kommentje:
Amúgy 14/L
2015. máj. 4. 21:19
 2/5 anonim ***** válasza:

1, nem foglal le az adott dolog.

2, már máshol jár az eszed.

3, örökmozgó vagy.

4, nem is érdekel igazán amit elkezdesz.

5, túl sok a választási lehetőség tehát nen tudod eldönteni mit csinálj.


Szerintem ezeken gondolkodj el.

2015. máj. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi talán az 5-ös az vagy hogy örökmozgó vagyok ^^ még egyszer köszi a gyors választ ^^


érdekelne mások véleménye is! :)

2015. máj. 4. 21:32
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok. Régebben nem is volt vele problémám, de így 18 évesen már nagyon idegesírő, hogy semmi nem köti le a figyelmem huzamosabb ideig. Szinte lehetetlen így munkát találni, vagy sulit választani.

Személyiségjegy szerintem.

2015. máj. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
KÖszi! Engem lekötnek ezek és érdekelnek de valahogy beleunok aztán mikor már végigmentem mindenen megy előröl az egész. :/
2015. máj. 4. 21:38

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!