Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A blogok alapján nézve milyene...

A blogok alapján nézve milyenek lehetnek ezek az emberek?

Figyelt kérdés
Milyen lehet a személyisége?mit érezhet?hogy nézhet ki?szerinted milyen nemű lehet és hány éves?
2015. máj. 4. 21:34
 1/7 A kérdező kommentje:
2015. máj. 4. 21:35
 2/7 A kérdező kommentje:
(2 személyről van szó)
2015. máj. 4. 21:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Különlegesnek tűnni akaró depis tinip*icsák.
2015. máj. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az első lány. Német. 17 körül. Szereti a Harry Pottert és a Trónok harcát. elvont, kicsit lázadó típus.

A második is lány. Talán depressziós lehet. Talán anorexiás. Ő is elvont, talán kicsit hangulatember. Sokat foglalkozik a súlyával. 16-20 között lehet, bár legszívesebben 18-16 közöttit mondanám. Lehet vannak önpusztító tevékenységei. Valószínűleg megbántották már párszor.


most ennyi jut eszembe. Aztán a fele lehet marhaság :D

2015. máj. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tipikus begubózó tinilányok, akik azt gondolják, hogy sokkal érettebbek a többi kortársuknál és ők nagyon mélyek és különlegesek. (A fél tumblr pont ugyanígy néz ki). Nincs ezzel semmi baj amúgy, én is ilyen voltam, majd kinövitek egyszer ha megtaláljátok a helyetek a világban.
2015. máj. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Nemdetalánbiztos ***** válasza:
Ezek a tumblr tipikus "engem senki nem ért meg" típusú elvont gyászhangulatú bloggerei.
2015. máj. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mélabús, esetleg depressziós 14-17 éves lányok. Komolynak akarnak látszani, önbizalom hiányosak. Figyelmet és elfogadást akarnak. Első magányosnak tűnik, a második anorexiásnak/bulimiásnak. Szerintem őt már érték csalódások, csúfolások. Kinézetre szerintem vékonyak vagy átlagos testalkatúak, világos barna vagy szőke, hosszú, egyenes hajúak, öltözködésre hipsteres, grunge stílusúak.
2015. máj. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!