Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiatalok! Mivel töltitek az...

Fiatalok! Mivel töltitek az időt, ha NEM az alábbiakat csináljátok?

Figyelt kérdés
Ha nem gépeztek (net vagy játék), filmeztek (sorozat, műsor, tévé vagy bármilyen formában), zenét hallgattok vagy olvastok, mit csináltok? Azért kérdezem, mert úgy figyeltem meg, hogy ezeket szokták leggyakrabban mondani, akár az a kérdés, hogy mit csináljanak, akár az, hogy mit szoktak. Csak egyedüli elfoglaltságokra gondolok. Szóval most haverok nélkül.
2015. máj. 4. 23:29
1 2
 1/14 anonim válasza:
Alvás.
2015. máj. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

-Színházba járok

-Különféle szabadon látogatható eseményekre pl. előadásokra megyek el. Legutóbb ezen voltam például:

[link]

-Sportolok

-Slam poetry-kre járok. (előadó költészeti verseny)


Igen, ezekre egyedül, mert senki nincs a környezetemben, akiket ezek érdekelhetnek. Ha van, akkor meg az a baj, hogy hétköznaponként vannak ezek a dolgok, és nem jönnek el velem.


-Gondolkodom. Pl. olyan dolgokról, hogy miért nincs a világon tökéletesség, vagy miért voltak tisztában a Biblia írói, hogy Isten létét nem lehet bizonyítani. Ilyen elméleti dolgokról.


Ez meg nem egy társas elfoglaltság alapból. :D

2015. máj. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha a kor számít, akkor 19\F
2015. máj. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha nem a gép előtt ülök és nem nézek se filmet, nem hallgatok zenét se nem a mobilom nyomkodom akkor én többnyire gravírozok, vagy fotózgatok, ha el kell mennem valamerre akkor autózgatok ha van feleslegbe üzemanyagom. Igaz mér nem vagyok iskolás, főállásba dolgozok de még fiatalnak számítok szinte.
2015. máj. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 3005 ***** válasza:
Főzök
2015. máj. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Tanulok, sütök különlegességeket, kutyámmal több órára elmegyünk csavarogni + labdázni vagy futok.
2015. máj. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2015. máj. 4. 23:54
 8/14 anonim ***** válasza:

"Ha nem gépeztek (net vagy játék)"


Ezek szerint a programozás beleszámít, emellett olvasni, edzeni, dolgozni (nem szabadidőről volt szó), meditálni, sétálni, elmélkedni, pakolni, takarítani stb.

2015. máj. 5. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ezeken kívűl amit felsoroltál nem sok mindent lehet szerintem egyedül csinálni, max edzek de azt se sűrűn egyedül.
2015. máj. 5. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Egyedül sétálgatok a városban, vagy épp futok, hogy kiszellőztessem a fejem. Vagy zongorázok, esetleg a gitáron próbálkozok lefogni néhány akkordot. Van, hogy vacsorát csinálok magamnak, de ilyen "különlegesebbet". Meg olyan is van, hogy csak ülök az ablakomban és nézek ki a fejemből, és "gondolkodok". Néha előfordul, hogy elkezdek festegetni is, vagy karkötőket fonok. :D A nagyon nincs kedvem semmit sem csinálni, akkor a szőnyegen fekszem, és bámulom a plafont. 14L
2015. máj. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!