Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy kell viselkedni az utcán?

Hogy kell viselkedni az utcán?

Figyelt kérdés

Oké, nem egy tíz éves, hiperkatív kisfiú vagyok, akinek fogalma sincs róla, hogy mit szabad, és mit nem...


Én utálom megbámulni az embereket, mert szerintem bunkóság, én is utálom, ha engem bámulnak (nemtől, kortól függetlenül). Viszont van, aki azt tartja bunkónak, ha az ember nem néz rá a másikra. Ha leszegett fejjel megyek, akkor nyomi vagyok, de ha felemelt fejjel, kihúzott háttal, akkor meg beképzelt 3,14csa. Holott nagyon távol állok a beképzelttől. A másik, meg hogy itt gyakorin is állandóan azt olvasom, hogy az emerek konkrétan elvárják, hogy a lányok rámosolyogjanak. De én meg egyrészt nem is szeretnék, mert mint már említettem, szerintem bunkóság nézni a másikat. Márészt meg nem is merek. Azt mondják, hogy nem vagyok olyan csúnya... de sajnos nagyon kicsi a mellem. És ha pont egy olyan emberre mosolyognék, aki undorodik a kis mellektől, akkor magában biztosan azt gondolja, hogy "ez meg mi a f...ért nézett rám?". Szóval... ha mosolygok, az a baj, ha nem mosolygok, az a baj. Ha felfelé tartom a fejemet, az a baj, ha lefelé, az a baj. Akkor most tulajdonképpen hogy kell viselkedni, járni, és nézni??


17/L



2015. máj. 5. 16:06
1 2
 1/16 anonim válasza:
37%

Szép változata a pi csának! ;)

Na várj mindjárt végig olvasom :p

2015. máj. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%
Mondjuk ahogy jól esik? Mindenkinek másfajta viselkedés tetszik vagy mást tart normálisnak, a legegyszerűbb, ha úgy viselkedsz, ahogy te akarsz vagy ahogy szerinted normális.
2015. máj. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Marko polo válasza:
Szerintem egyáltalán nem nagyképûség fel emelt fejjel kihúzva menni... Ezeket csak te hiszed... :) ha szép csaj vagy akkor modolyoghatsz mert Legfeljebb zavarba jön az illetô vagy vissza mosolyog...
2015. máj. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
58%

Na végig olvastam..

Hát azt tanácsolnám, hogy először is ne szégyenkezz a melled miatt!

Olyan amilyen.. Nem tehetsz róla.. :)

Kár emiatt idegeskedni..


Másodszor pedig, szerintem úgy viselkedj ahogy neked megfelelő. Ne akarj másoknak megfelelni, és a lányoknak amúgysem mosolyogni 1 fiúra, bármennyire is ki vannak akadva itt emiatt..

Ha nem akarsz "flörtölni" az utcán akkor ne tedd..

Ha valakinek felkelted az érdeklődését, akkor úgyis odamegy hozzád, ha mosolyogsz, ha nem.. (persze, ha van töke hozzá..)

Ha meg nem megy oda, akkor csak megnéz magànak, és max este rád fogja verni.. :D

De ne foglalkozz azzal hogy ki mit mond, hogy mit hogy kéne csinálnod! :)


Naa ez az én véleményem.. :)

18/F


#1 voltam

2015. máj. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Hú basszus, ennyi marhaságot összehordani. :D

Azért nem mosolyoghatsz rá valakire mert kicsi a melled? Más részről, meg mégis mi a francért kellene bárkire aki szembejön rámosolyogni, mint valami elmeroggyant? Elvárják? Mégis ki várja el?

2015. máj. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Némi szocializációs problémáid vannak ... De egyébként hülyeség magadnak gondot okozni ilyesmiből: legyél önmagad, ahogy neked a legjobb tetszik. Akinek meg ez nem tetszik, azt sz..rd le :-P
2015. máj. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

ez egy jó kérdés, ezen én is gondolkodtam már.

engem is zavar,ha valaki megbámul feltűnően .

az,hogy kicsi a melled,még nem egy olyan dolog,ami miatt ne lehetnél szimpatikus, vonzó a másiknak. emiatt ne érezd magad rosszul.


valahogy meg kellene találni az aranyközéputat ,kiegyenesedett háttal,de mégsem magát nagyra tartóan menni.

én pl megfigyeltem,h ha odafigyelek a tartásomra,kihúzom magam , akkor sokkal többen figyelnek meg az utcán ,és valahogy nem tanultam meg még ezt kezelni . de amikor csak eszembe jut , arra törekszem ,h ne görbe háttal,lehajtott fejjel mászkáljak.


belenézni a másik szemébe nem mindig szoktam, egy az ,h van egy kicsi önbizalomhiányom, a másik meg,ha sietek,ahogy általában , nem nézegetem a másikat.

2015. máj. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Túl sokat foglalkozol azzal, hogy mások mit gondolnak (kis mell dolog). Viselkedj úgy, ahogy neked természetes, ne akarj mindig mindenkinek megfelelni, mert akkor tényleg egy görcsös, frusztrált 3,14csa leszel :)
2015. máj. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
100%
Tegnap ültem kicsit a padon egy szökőkút előtt, és néztem ahogy a 1-2 éves gyerekek játszanak a szökőkút körül, és pont leszarják mind gondol a másik ember. Ők nem foglalkoznak azzal, mit szabad és mit nem, csak jól érzik magukat. Minél jobban öregszünk annál fontosabb lesz számunkra, hogy megfeleljünk a másiknak. Magunknak kellene megfelelni és nem azt nézni mit gondol a velünk szembe jövő idegen. Nekem is akadnak hasonló problémáim, engem is idegesít néha mit gondol a másik. Én már gyakorlom, hogy nyugodtan végig tudjak menni az utcán... :)
2015. máj. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Arkadashim jól beszél :D
2015. máj. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!