Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért használják ki a visszahu...

Miért használják ki a visszahuzodó embereket?

Figyelt kérdés
azért mert én csendes, visszahuzodo ember vagyok, akkor azt gondolják (főleg a pasik) hogy mindent szabad! aztán ha meg pár embernek beszolok hogy vegyen vissza akkor megsértődnek vagy elcsodálkoznak
2015. máj. 6. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
21%
Emberek valljuk be az ilyen kis esetlen nyomi emberek mint ti kiváló táptalaj vagytok a pszichopatáknak, nárcisztikusoknak, vagy akik szeretnek uralkodni, erre tökéletes filmbeli példák a Bárányok hallgatnak vagy a Szürke ötven árnyalata...
2015. máj. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
24%
Az első elég modortalanul írta le, de sajnos igaza van :(
2015. máj. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért kóstolgatják a visszahúzódó embereket, mert könnyebb célpontnak tűnnek, ám sokszor kiderül, hogy egy visszahúzódó ember még simán lehet határozott és nem feltétlenül hagyja magát. Jól csinálod, ha megsértődnek, azzal ne foglalkozz.
2015. máj. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy valaki csendes, nem jelenti azt, hogy nyomi. Én csendes vagyok, mégis bármikor szőnyegbe tekerek bárkit és felgyújtom, aki kihúzza a gyufát. A csendesség nem egyenlő a balfszsággal. Ti nagyon el vagytok tévedve.
2015. máj. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az esetek 99%-ában elég lenne valamelyik csodás sikerskill, mondjuk az "erőszakmentes kommunikáció" vagy az "értő figyelem" esetleg a "verbális önvédelem" nevű cucc használható szintű elsajátítása és alkalmazása. Ez egyik se megy szembe az alaptermészetünkkel (hjah, szintén magányos harcos vagyok), sőt, kimondottan megszelídíti ezeket a szilaj marhaállatokat is.
2015. máj. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!