Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy tudnék ebből kijutni?...

Hogy tudnék ebből kijutni? (komplex problémám van)

Figyelt kérdés

Láttam nagyon sokan, hasonló módon feltettek már ilyen kérdéseket, de ahogy szokás mondani - mindenkinek a maga problémája a legnagyobb. És most valahogy én is így érzem. Röviden leírom, hogy mi zajlik bennem/körülöttem.

Kb fél éve elköltöztem otthonról, és összeköltöztem a párommal, akit nagyon szeretek - s viszont ő is. Elég idősek vagyunk már, komoly terveink vannak - idővel saját otthon és baba. Vele boldog vagyok.

Viszont a legnagyobb gondom most a munka. Egyszerűen képtelen vagyok találni, többszöri próbálkozás után sincs még olyan állásom, ahol tényleg jól érezném magam. Egyik helyen én nem feleltem meg (tapasztalatlanság miatt) a másik helyen pedig konkrétan nem tudtam ellátni a munkám, mert annyira kemény volt -legalábbis nekem. Ahhoz, hogy olyan szintű tapasztalatom legyen ahhoz több éves gyakorlatra lenne szükségem - ami nincs. Igazából néha úgy érzem, hogy nem is ez a nekem való munka. Szívesen kezdenék valami másba, de félek most mindentől. Néha úgy érzem, hogy teljesen egyedül vagyok ebben a városban (mert a családom és a barátaim messze élnek tőlem) Mihez kezdjek? Volt már valaki hasonló helyzetben?

(egyébként én 24 párom 29 éves)



2015. máj. 7. 08:59
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

Kevés az adat, sok az ömlengés a kérdésben.

Milyen szakképzettséged van neked és a párodnak?

Dolgoztál-e eddig egyáltalán? Ha igen, milyen munkát szerettél, illetve utáltál?

Tudsz-e idegen nyelveket?

A párod milyen hosszú távollétedet viseli el, ha csak te mész külföldre dolgozni?

Ha együtt mentek, akkor a fenti kérdéseken ő is gondolkozzon el!

2015. máj. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sok a rinya
2015. máj. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazad van én voltam a naiv, hogy azt gondoltam kapok egy normális választ valakitől.
2015. máj. 7. 10:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Tényleg több adat kell, ez eddig csak az a szipogás, amin legtöbben tényleg átesünk, csak más-más lendített túl.
2015. máj. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Aucan.hu jobb oldalt karrier ls click.Van lehetőség!
2015. nov. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!