Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondolnak az emberek az...

Mit gondolnak az emberek az olyan szemelyekrol, akik nagyon ritkan toltenek fol kepet a facebookra? (mondjuk evente 3-4 kepet osszesen)

Figyelt kérdés
2015. máj. 7. 10:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem is tudtam, kötelezővé vált a képfeltöltés :D


Én a face-t csak arra használom, hogyha szeretnék valakivel beszélgetni, akkor ott tudok csak vele, mert mindig mindenki elérhető.


Én is a profilképemet egy évben 1-2× megváltoztatom, hogy azért még tudják hogy nézek ki és kész :D

2015. máj. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én azt gondolnám, hogy normális, van jobb dolga is, éli az életét, nem a facebook-nak készít fotókat, hanem saját magának, hogy legyenek emlékei, stb. Szóval úgy általában pozitív dolgokat.

Mivel szerintem az nem normális, ha valaki minden lépését felteszi.

2015. máj. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek, szerintem sem normális, ha valaki (szinte) minden egyes órában megoszt egy képet magáról, ilyen olyan pózban /az mellékes, hogy a képek hasonlóak vagy ha valaki feltűnési viszketegségben szenved/ a magamutogatás, főként a fiatalabb korosztálynál jellemző én úgy vettem észre, persze mindig van kivétel. Én pl 25 vagyok, és olyankor rakok fel képeket, ha valamilyen szép helyen jártam (esetleg kirándulás, vagy családi esemény stb), s magamról akkor is csak egy-kettőt. Profilképet pedig évente max 2x cserélek ha van új, de volt olyan is hogy a régebbit tettem ki (az is max egy éves lehetett) Szóval te se csinálj kérdést a dologból, ne foglalkozz avval, hogy mi a facebook "divat" :)
2015. máj. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Semmit.
2015. máj. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
97%

nem vagyok fenn a fb-on...

bele se merek gondolni, mit gondolhatnak rólam az emberek... :D

2015. máj. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt, hogy teljesen normálisan nem félidegenek felé tálalják az elképzelt képet a magánélükről. Hanem élnek. A valóságban.
2015. máj. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hogy normálisak
2015. máj. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 opened paradise ***** válasza:

5-ös

+1

2015. máj. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!