Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ijednek meg a nők...

Miért ijednek meg a nők akkor, amikor belelátok az érzeseikbe? (részletesebben leírva)

Figyelt kérdés
Sokszor eltalálok nőket.Úgy megfigyelem,és mondjuk azt mondom neki,hogy "te jobban szereted,és bízól édesapádban ,mint az anyukádat !" Ekkor azt tapasztalom,hogy gyorsan elzárkózik,vagy kihátrál elmenekül.De nem csak ilyen esetben...Sok kisebb apró dologban is ! Mondjuk egy másik nő,vagy lány metál zenét szeret.De erről nem beszél hanem titkolja.Én meg apróbb jelekből rájövök erre.Azt mondom neki "mond,miért titkolod hogy valójában imádod a metál zenét ?" Miért ijednek meg ? Mitől félnek ? Mit gondolnak belül ? Azt gondolnák hogy másra is rájöttem ?...

2015. máj. 7. 11:17
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
javítás: "te jobban szereted,és bízól édesapádban ,mint az anyukádban !"
2015. máj. 7. 11:22
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert azért elég rémisztő lehet, ha valami olyat tudsz róluk, amit egyébként titkolnak és valószínűleg olyan stílusban is adod a tudtukra, ami csak ráerősít erre a fura, ijesztő hangulatra, érzésre.
2015. máj. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Én attól ijedek meg, mikor egy buta ember okosnak hiszi magát. Attól meg még jobban, mikor különleges képességeket tulajdonít magának. De attól a leginkább, mikor ezt egy enyhén értelmi fogyatékos szintjén fogalmazza meg. Régen a Balázs Showban szoktak mutogatni ilyeneket.
2015. máj. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy félnek, lehet, hogy idegesítőnek találják. Én például falnak mennék az ilyenféle bizalmaskodástól. Azt gondolnám, hogy ez meg minket tesz ilyen kijelentéseket? Függetlenül attól, hogy igaz amit mond, vagy sem. Ha rá is jössz valamire, vagy ha éppen jó emberismerő vagy, és megfejtesz valakit, azt nem kell a pofájába vágni. Mert minek? Legfeljebb okoskodóként fognak ettől rád tekinteni.
2015. máj. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Elnézést, "minek tesz ilyen kijelentéseket" akartam írni, csak valahogy összekutyultam azt a bizonyos szót...
2015. máj. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%
Ha nekem valaki ilyeneket kijelentene, valószínüleg én is leblokkolnék, mert nem szeretek örültek közelében lenni.
2015. máj. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, ez csak nekem furcsa-e, de én még soha nem találkoztam olyan emberrel, aki rettegne, hogy valaki rájön, milyen zenét szeret.

Ha valaki nekem azt mondaná, anélkül, hogy beszéltünk volna róla, hogy "én biztos vagyok benne, hogy te szereted X együttest", én maximum meglepődnék, hogy jé, hogy találtad ki?


Viszont olyan kijelentések, hogy "te jobban szereted apukádat, mint anyukádat", akár eltalálod, akár nem, túl bizalmaskodóak, személyeskedőek. Ezzel belemászol, belekönyökölsz a másik privát szférájába, ami persze, hogy vagy védekezésre, vagy menekülésre készteti az embereket.

Én is ott hagynám a fenébe azt, aki kéretlenül elkezd vájkálni a magánéletemben, meg elméleteket gyártani róla.


Voltam már ilyen helyzetben, egy srác írogatott nekem annak idején, de ő aztán mindent kitalált rólam. Vagyis ezt hitte. Hogy én ilyen, meg olyan vagyok, erre, meg arra vágyok, stb. hiába mondtam, hogy nem. Ő váltig állította, hogy de, de, csak tagadom. A végén már olyan tolakodó és erőszakos lett a valóságtól amúgy teljesen elrugaszkodott elméleteivel, hogy mindenhonnan le kellett tiltanom.

2015. máj. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát ha úgy közlöd velük mint Hannibal Lecter akkor ne csindálkozz :D
2015. máj. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem ismeretlen embereknek mondtam egyiket sem.A "te jobban szereted és bízol apukádbant olyan lánynak mondtam aki döntés helyzet előtt állt " konkrétan váltak a szülei és az apját választotta.Így segítettem neki ! A metál zenét szerető lány szigorú vallásos családba nőtt fel.Azt akartam hogy törjön ki a rabságból.Azóta már járt Tankcsapda koncerten.És megértette hogy nem bűn rock és metál zenét hallgatni.
2015. máj. 7. 14:13
 10/12 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, hogy magától a döntéshelyzettől ijedtek meg.
2015. máj. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!