Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, Nők! Sokszor felmerült...

Lányok, Nők! Sokszor felmerült ez a kérdés bennem. Vannak azok a srácok, akik vennék emberszámba a Nőket, törődnek velük de ők semmibe vannak véve. De aki bulizós, a sehonnanból van, és nem tiszteli a barátnőjét, vagy a nőket miért azok a jók?

Figyelt kérdés
20/F - Kíváncsi vagyok a válaszaitokra!

2015. máj. 7. 14:24
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

ez a kérdés ezerszer fel lett téve (szerelem, szex kategóriába főleg)

vannak ilyen alpári lányok, akik a bunkókra buknak, de a nők többsége nem ilyen. ha nem találsz normális lányokat, akkor bizony rossz helyen keresgélsz.

2015. máj. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem így van.

A volt barátom bulizós volt, nem foglalkozott velem igazán. Hamar vége is lett. Nem volt jó nekem.

A mostani rendes, kedves, normális, a tenyerén hordoz. Imádom!

Azért mert te nem találsz megfelelő párt, ne általánosíts.

2015. máj. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Ha már általánosítunk, akkor ez az igazság:

A normális, kedves pasik szarul néznek ki és önbizalomhiányban szenvednek, nem elég aktívak stb.

A bunkó bulizós pasik jól néznek ki, magabiztosak, férfias a kisugárzásuk és aktívak életet élnek stb.

Nos a nők pedig ösztönösen (szóval ez biológia) azt a pasit keresik akitől e legéletrevalóbb, legerősebb gyereket szülhetik. Szerinted a 2 típus közül melyik lesz erre alkalmas? Ennyi.

2015. máj. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez ennél jóval összetettebb kérdés.

Én pl. olyan nő vagyok, hogy utálok unatkozni, akár egyedül is fogom magam és kimegyek egy tömegrendezvényre (akár olyanra is, mint a Scorpions koncert volt Pesten a Hősök terén), vagy 1 napra külföldre, 22 évesen elegem lett, hogy nem hívnak sehova (mert a szüleim extra rövid pórázon fogtak), és vettem egy oda-vissza vonatjegyet, elegem lett az otthon ülésből. Jóval aktívabb vagyok, mint amilyennek a szüleim alakítani próbáltak, és amilyennek emiatt sokan láttak 22 éves koromig, aztán meg többen nagyon meglepődtek, hogy mennyire nem passzolok bele ebbe a képbe, meglepődtek, amikor odamondogattam, mekkora barmok voltak, amiért levegőnek néztek.

Ugyanakkor irtóra idegesít, ha valaki pár évszázaddal ezelőtti mesterkéltséggel beszél és viselkedik. Szóval van egy ismerősöm, rendes, dolgos ember, de a falra mászom a régimódi stílusától. :-)


Szóval kérdés, mit jelent nálad a törődés meg a többi...?

2015. máj. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez elég felszínes általánosítás, hogy "kedves fiú" és "bunkó fiú", az emberek sokkal bonyolultabbak annál, hogy személyiségük alapján két típusba lehessen őket besorolni. Attól, hogy valaki sokat bulizik, még lehet kedves és odafigyelő a lányokkal.

A nőket a sikeres, magabiztos és megnyerő jellemű férfiak vonzzák, akik ha nem is ugrálják őket körbe, de mindenképpen le tudják nyűgözni őket valamivel és bebizonyítani, hogy a csaj miért őt válassza a többi pasival szemben.

Ezek a tulajdonságok kölcsönösen hatnak egymásra, ha valaki sikeres valamiben, akkor az önbizalmat kölcsönöz neki, amitől megszilárdul a jelleme, az erős karizma pedig további sikerekhez vezet. A nők pedig azt imádják, ha egy ilyen már-már arrogáns férfi odafigyel rájuk és törődik velük.

Ami a bulizást illeti, manapság már szinte csak így lehet ismerkedni, ha az utcán, suliban, munkahelyen megszólítasz egy ismeretlen lányt (hacsaknem Audiból szállsz ki és/vagy atomjó pasi vagy), valószínűleg nem fog téged komolyan venni.

2015. máj. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

# 5 - A bulizást leszámítva egyetértek.


Őszintén szólva nekem egyrészt fontos, hogy hasonló életritmusú ember legyen a másik, mint én. Szóval egy állandóan otthonülő pasival nem tudnék mit kezdeni.

Másrészt fontos számomra, hogy a másik fél ösztönzőleg hasson rám, felpörgessen, és ne lehúzzon.

2015. máj. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!