Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nézik az olyan embereket...

Miért nézik az olyan embereket fogyatékosnak meg hülyének aki nem annyira ismert meg facebookon nincs sok ismerőse?

Figyelt kérdés
Néha érzem hogy sokan csak úgy bámulnak.Nem érdekel a facebook igazából de olyat hallottam hogy akinek nincs sok ismerőse esetleg nincs neki profilja az egy senki.Meg aki nem szeret nagyon barátkozni az hülye meg stb stb. Én személy szerint szeretek barátkozni, de olyanokkal akik megértenek meg el is fogadnak, és nem beszélnek minden baromságot másról akikről személyesen semmit nem tudnak.

2015. máj. 7. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Én ilyenrõl még nem hallottam. Nekem is van, de nem vagyok függõ, mégsem néznek rám hülyén
2015. máj. 8. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát én informatikus vagyok, elég sokat ülök gép előtt munka miatt és hobbi miatt is...facebookra jó ha 2 havonta 1x felmegyek pár percre...SOHA senki nem mondta rám, hogy fogyatékos vagy hülye lennék...sőt sokan azt mondták "te csinálod jól"...sokakat beszippant a facebook...nem tudom te hol hallasz ilyeneket...
2015. máj. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem félreértetted. Azt szokták mondani, hogy aki nincs fenn Facebookon, az nem is létezik (de ez erős irónia, és arra utal ez a mondás, hogy a Facebookon szinte minden élő - és már egyre több halott - ember is megtalálható). Amikor gimis voltam, volt egy osztálytársam, aki nem rakott ki profilképet magáról, persze voltak olyanok, akik emiatt lenézték, de ez szerencsére csak a kisebbség, a FB-függők... Mondjuk eleinte én sem raktam fel magamról profilképet, ma már nem bírnám ki nélküle. :D
2015. máj. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Lehetséges hogy félre hallottam.
2015. máj. 8. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!