Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az ilyen az mindig csak egy...

Az ilyen az mindig csak egy kifogás?

Figyelt kérdés

Nem nagyon kedvelnek engem az emberek a környezetemben, vannak akik eltűrnek, vannak akik még azt se.

És ha a rendesebbektől megkérdezem írásban, hogy nincs-e kedvük valamikor élőben is találkozni, beszélgetni, arra kétféle reakció szokott lenni.

Jobb esetben "majd valamikor találkozhatunk" (mondjuk szerintem ez kb. azt jelenti hogy soha nem akar velem találkozni, csak kegyesebben megfogalmazva)

Rosszabb esetekben, és általában ezt kapom hogy "én túl elfoglalt vagyok ehhez", "nem nagyon érek rá mert annyi dolgom van". Ezek a szövegek igaz, hogy csak hülye kifogások? Aki annyira akarna találkozni az biztos tudna időt szakítani, és furcsa hogy szinte mindenki ezzel jön, nem tudom elképzelni, hogy mindenki ilyen elfoglalt legyen mindig. Haverjaikkal kimászkálni van idejük, nekem esélyt se adnak.


2015. máj. 8. 09:59
 1/2 A kérdező kommentje:
És interneten könnyebb eltűrni az embert, mint élőben, szemtől szemben?
2015. máj. 8. 10:00
 2/2 anonim ***** válasza:

pl én is megismertem neten egy nőt akivel tök jókat beszélgettünk (csak baráti!), ha lenne időm találkozni is találkoznánk, de pár hónapja eléggé el vagyok havazva, konkrétan a barátnőmre alig van időm...ha nagyon akarnám lenne időm barátnőmre és erre a találkára is...de ugye akkor másról kellene lemondanom...de hosszútávon megéri most a befektetett idő, mert akkor több szabadidőm lesz később...szóval nem mindig kifogás hanem tényleg nincs ideje az embernek...persze van amikor csak az...


22F

2015. máj. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!