Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az nagyon furcsa, ha én az...

Az nagyon furcsa, ha én az utcán nem telefonozok és zenét sem hallgatok?

Figyelt kérdés
Biztos már mindenki észrevette ,hogy bármerre is megy mindenhol lehajtott fejjel kockulnak a telefonon az emberek. Már többször is hallottam ,hogy történtek balesetek ebből, mert pl. valaki nem nézett körül és elcsapta egy autó. A zenehallgatás is ugyanígy elveheti a figyelmet, de én mindig arra gondolok mivanha valaki utánnam kiabál és nem hallom meg mert rajtam van a füles. Szerintetek én akkor most béna vagyok ,hogy eltérek az átlagtól?

2015. máj. 8. 13:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem nem vagy béna, én sem hallgatok sem zenét az utcán, sem pedig nem nyomkodom a telefont ész nélkül. Ha ennyitől béna az ember, akkor igen, már ketten vagyunk. :D

Szerintem kell hogy az ember lássa is a környezetét, ne csak a virtuális világban éljen. Szívesebben nézelődök az utcán, vagy beszélgetek, vagy bármi hasonló, mint hogy még ott is a telefonomon bogarásszak, és kizárjam a külvilágot. :)

2015. máj. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Végre pár ember, akik a valóságot nézik. Én is majdnem csaptam már el biciklivel idióta gyalogost. Mentem a biciklisávban, nekem zöld a lámpa, neki piros, de az idióta csak a fülével közlekedik, simán lent állt a sávomban, erősen nyomkodva a telóját... Ilyenkor csenget meg üvölt az ember, de a legjobb, ha még a fülhallgatót is benyomta, akkor sehallselát üzemmódba kapcsol.
2015. máj. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Én is szeretek nézegetni az utcán még azokat a házakat is amiket már ezerszer láttam azokat is mindig feltűnően bámulom : D
2015. máj. 8. 13:33
 4/16 anonim ***** válasza:
Én szoktam zenét hallgatni, ipdon, de nem nézem a képernyőt, csak a zsebemben megnyomom a tovább gombot, úgyis hallom, szeretem-e azt a dalt, minek nézzem a képernyőt. Szerintem jól teszed, mert az agyamra mennek azok, akik belém jönnek, mert nem néznek maguk elé.
2015. máj. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
#2-es megértem ezt a problémát tényleg idegesítő lehet hogy nem néznek körül az úttesten
2015. máj. 8. 13:37
 6/16 anonim ***** válasza:

Én pont a másik táborba tartozom, engem is ütöttek már el majdnem, 2 alkalommal is, pont az ilyen "sehallselát" üzemmódba kapcsoltam pár másodpercre, amikor zenét kerestem a telefonomon. Igyekszem azért normálisan közlekedni, de ritkán megesik az ilyen.

Én ahogy kilépek az ajtón, azonnal dugom is be a fülhallgatót a fülembe, anélkül unalmas lenne számomra a séta, és nekem az a fél óra, amikor eljutok A-ból B-be, az a relaxálós időszakom, amikor kikapcsolok, és élvezem a zenét. :)


Szerintem nem vagy béna, de jobb sem vagy a többi embernél.

2015. máj. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
6-os, vigyázzatok magatokra! Én vagyok a bringás, aki írt már följebb, talán barátságtalan volt a kommentem, pedig vigyázok, figyelek a gyalogosokra, nem megyek járdán - szándékosan, hogy ne riogassam a békés sétálókat - de őrjítőek a semerre nem néző lelépők. :)
2015. máj. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem furcsa, azért én elég sok embert szoktam látni az utcán, akik nem telefonoznak és még zenét sem hallgatnak. Én szoktam zenét hallgatni, mert a csönd az idegesít, ha meg idegeneket hallok magam mellett beszélni és panaszkodni, az meg még jobban. Nem akarom hallani, hogy másoknak mi a baja, elég nekem a sajátom is. Nézelődni és odafigyelni meg úgy is lehet az utcán, hogy hallgatod közben a zenét.
2015. máj. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintetek én akkor most béna vagyok ,hogy eltérek az átlagtól?"


Határozottan nem, sőt, kimondottan értékelem, hogy egyáltalán el akarsz térni az átlagtól. Hadd csináljon mindenki azt, amit akar. Ha követni a többi kockát, kövesse, ha pedig nem, akkor ne. Nem hiszem, hogy a telefonjukat bújó embereket pedig éppen veled foglalkoznának.

2015. máj. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintetek én akkor most béna vagyok ,hogy eltérek az átlagtól?"

szerintem inkább az a béna, hogy te most emiatt hajlamos vagy azt gondolni, hogy béna vagy meg eltérsz az átlagtól. nem tudom, hol élsz, de az én környezetemben több az olyan ember, aki nem a telefonjával foglalkozik az utcán, mint aki igen.

2015. máj. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!