Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális? A nemszokásom a...

Normális? A nemszokásom a lányokat megnézni.

Figyelt kérdés

Üdv. 15 éves fiú vagyok és mindenkivel ellentétben nem nagyon szokásom megnézni a lányok fenekét & mellét. Sosem értettem, mi benne akkora nagy szám? Ha már egy lányt szeretnék megkedvelni, az arcát nézem. Nem érdekel, hogy sovány-e, kövér-e, melles-e, segges-e, az arcát nézem.


Illetve utálom ha a fiúk úgy beszélnek a lányokról mint valami szex-tárgyak. Azaz, h "nem akarok tőle semmit, de megdugnám" - mondják.


Én sosem tennék ilyet egy lánnyal... hogyan tehetnek így a fiúk? Egyetlen hátránya van ennek, hogy friendzoned vagyok legtöbb esetben, de nem érdekel. Inkább ez minthogy kihasználjam őket. Majd idővel megtalálom az igazit.


Rosszul gondolom vagy nem? Eww melegnek erzem magam h ennyire maskepp gondolkodom.. pedig nemvagyok az:/



2015. máj. 8. 21:52
 1/8 anonim válasza:
100%
Azért csinálják ezt a fiúk hogy tetszenek a csajoknak mert így a "sexy" csajoknál be lehet vágódni. Ez mind ezért van hogy járjanak azzal a bizonyos lánnyal. És szerintem jól gondolod.
2015. máj. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván az átlagosnál jobban tiszteled a lányokban az embert és nem elsősorban szexuális tárgyat látsz bennük. Ezért feltehetően nem is viselkedsz éretlen kamaszként, aki zavarodottságát idétlenkedésben oldja fel.
2015. máj. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Komolyabb gondolkodású lányoknál ez a stílus be fog jönni, de a ribiskedő rihiröhi fruskák biztos lenéznek majd. Kérdés ,bánni fogod e?
2015. máj. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is így jó, így vagyok és voltam mindig is ezzel én is. Próbáltam persze stírölgetni, meg van is, amikor nem elég még kétszer megnézni, de inkább nem járatom rá az agyam a húspiac szintű válogatásra, maradjon ez a hamisítatlan konzumidióták sportja.
2015. máj. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A férfiak ösztönből nézik meg a vonzó nőket, és évek alatt egy részük olyan szintre csiszolgatja ezt a képességét, hogy meg sem lehet mondani, hogy megnézték-e valaki fenekét.


Én is tisztelem a női nemet, de ha valaki csinos, akkor megnézem egy pillanatra minimum, ugyanezt csinálják a nők is fordított esetben.

2015. máj. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%

Én is mindig az embert kerestem a nőben, ezért nem is látták meg bennem a férfit. Lehet úgy is nézni hogy "szegény kihasznált nők"...csak épp ehhez is 2 személy kell, másrészt miért sajnálsz valakit, aki téged simán Friendzoneba tesz?


Fordítva a nők is kibeszélnek mindenkit, simán elmondanak egymás közt mindenféle nyominak, vagy épp csorog a nyáluk ha helyes pasit látnak.

2015. máj. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%
Nőket, ill. testrészeiket csak a suttyók bámulnak meg. Úriemberek nem.
2015. máj. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nagyon rendes srác vagy, és az értékes lányok ezt értékelni is fogják, ők azok, akiknek nem csak a felszínes külsőséget mérvadóak.

Viszont a helyzet az, hogy az ÖSSZES egészséges nő megstíröli a pasikat, főleg a jó pasikat. És nem csak az arcukat. Ez ösztönös mindkét nemnél, csak a férfiak sokszor leplezetlenebbül teszik. Ez egy metakommunikáció, a nő jelzést ad, kiteszi az árut, még ha nem is direkt, de úgy van kitalálva, hogy még a csador az, amin nem lát át a férfi képzelete.

Most még farkaskölyök vagy, a tanult normák szerint tök jól megfelelsz a követelményeknek, de ha eljön az időd, és beindul a bugi, akkor te is elidőzöl majd egy két hamvas ringó dekoltázson, vagy kerek fenéken.

2015. máj. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!