Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyes emberek miért "villogtat...

Egyes emberek miért "villogtatják" a beléptető kártyájukat?

Figyelt kérdés

Amikor megyek este a buszon a jól menő IT cég alkalmahottjai szállnak fel a buszra és mèg a nadrág derekán lógatják úgymond "villogtatják"a beléptető kártyájukat,hogy lássák ,hogy ők IT cégnél dolgoznak és hogy ezáltal tudják meg,hogy mennyit keresnek. Tuti,hogy ezért villogtatják,mert eltehetnék a táskába is,úgyis csak be és kilépéskor kell,a buszon nem. Nem is keresnek nagyon sokqt a minimálbérnél többeg meg 200esetleg 300 ezret. Ott mosolygok a buszsofőrrel együtt és gondolom,hogy a vacak 300 ezres fizujukka akarnak dicsekedni,hogy lássák hol dolgozik? Nagyon el vannak tèvedve ugyanis vannak akik többet keresnek többszörösen többet,pl a magyar pilóták akik Budapesten dolgoznak,pedig itt keresnek a leg sz@rabbul a pilóták is és itg is megkapják az 1 milliót és mègsem villogtatja a kártyát,ismerek egy két pilótát. Az előbb említett emberek meg villogtatják a vacak 300 ezres fizetésüket? Legalább írjanak már be a google ba annyi,hogy "pilóga fizetése magyarországon"és akkor rájönnek,hogy ebben az országban vannak még nagyobb emberek tőlük és kár villogni.


Nekem ez a véleményem. Nektek mi? Vajon miért nagymenősködnek az ilyenek?



2015. máj. 10. 18:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%

Ez am az erveles!


He ocsi, minek villogsz a kartyaddal, amilor a pilotak jobban keresnek?

2015. máj. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
49%
A pilóta nem lesz nagyobb ember attól még hogy többet keres. Kicsit el vagy tévedve apukám...
2015. máj. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
valami csaj felfigyel majd rájuk, gondolják így férfiasabbak
2015. máj. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én véleményem az hogy neked ritka szar életed lehet, ha ilyen dolgokon élvezkedsz, és gáz hogy másokat fikázol úgy hogy semmire nem vitted :)
2015. máj. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
És téged ez miért zavar ennyire? savanyú a szőlő talán?
2015. máj. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
55%
Nálunk az iskolában arra büszkék, hogy kaptak egy airmax cipőt, vagy új sapkát vettek a BP shopban. Mindenki arra büszke amire tud.
2015. máj. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
47%

"A pilóta nem lesz nagyobb ember attól még hogy többet keres"


Hát, azért egy pilóta még mindig "nagyobb ember" mint egy informatikus.

2015. máj. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a nagy többség rohan haza, és baromira nem figyel arra, hogy levegye a passát. Rengeteg olyat látok, akin szintén rajta van a névkártyája, és sokkal "gagyibb" helyen dolgoznak... marhára nem a villogásról van itt szó.
2015. máj. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem a villogásról van szó. Én minimálbéres vagyok és rajtam van a kártya. Nem tudom hova tenni, el is felejtkezek róla, fel sem tűnik, hogy rajtam van. Többször használom egy nap, szüneteknél, mikor öltözőbe kell bemenni, így nem veszem le, mert elhagynám. Ez nem villogás, olyan, mintha minek van mindenkinél zenelejátszó vagy telefon, minek villognak vele, hogy nekik van. Vagy minek vesznek fel márkásabb ruhákat/cipőket-végül is ez is egy villogás lenne.

De túl sok a szabadidőd szerintem, hogy idegen emberek nadrágján lévő kártyákat nézegesd, s gondolkodj rajtuk.

2015. máj. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
47%

"Hát, azért egy pilóta még mindig "nagyobb ember" mint egy informatikus."


Az érettségijével vagy esetleg némelyik a nyíregyházi főiskolás diplomájával? Aha, oké...

2015. máj. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!