Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Neked is alkoholista rossz...

Neked is alkoholista rossz szülők között kellet felnőnöd?

Figyelt kérdés

Azt szeretném ha ide bárki, bármilyen sérelemet, rossz élményt írhasson ami gyerekkorába érte.


Ha szeretnél róla beszélni írj ide nyugodtan, lássák a hozzánk hasonlók hogy nincsenek egyedül.


20F



#anya #terror #Alkoholizmta
2015. máj. 12. 19:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

igen

nem részletezem

2015. máj. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Igen, de nem szívesen beszélek róla.
2015. máj. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Nem. Édesapám 31 éve csak szilveszterkor hajlandó egy pohárral koccintani.

Édesanyjám meg abszolút nem bírja még a gondolatot sem.


Otthon patakokban folyhatott volna az ital,de csak akkor kellett elővenni,ha jött valaki vendég.


Ilyen ia van!

2015. máj. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. máj. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Csak fater ivott, de ő rengeteget. Részletezni nem fogom.
2015. máj. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem. Egyik sem alkoholista. Idén volt a 37. házassági évfordulójuk.
2015. máj. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Gyávák!
2015. máj. 12. 20:21
 8/15 anonim ***** válasza:

Mar bocs, de miert gyava az aki nem akarja elohozni a rengeteg szar emleket gyerekkorabol/fiatal korabol? Nem hiszem hogy sokaknak jo ezt leirni es ujra atelni...

20L

2015. máj. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

En leirom, csak hogy lasd nem vagyok gyava. Es amugy ez nem gyavasag, csak az ember nem szivesen emkekszik vissza ra gondolom. En 15 eves vagyok, nalunk ez meg mindig tart. Miota az eszemet tidom, apa iszik. Olyan szinten, hogy volt, hogy anyahoz vagott egy fem hamutartot, meg megpofozta mindezt a testvereim mellett, mert en leszarom. En siman nekimegyek apamnak, de most 9-11-12 eves gyerekek mit csinalnak? Bezarkoznak es sirnak, mert felnek. Volt, hogy meg akart verni egy beteg kislanyt, betorte az uveget a lepcsohazban, megprobalta eladni a noveremet. Estenkent hivogattak valahonnan, noveremet meg parszor megkergettek es utana vettek eszre anyaek hogy a kepe a neten van.hozza fel a lakasba a sok alkoholistat, hugom mar fel az egyiktol, a masikhoz engem akart hivni ismerkedni, meg ram akarta kuldeni egy embercsempesz ismerose fiat, hogy en tetszem neki. Kozolte velem karacsonykor hogy utal, szilveszterkor meg hogy sosem voltam a lanya. Es e miatt en agressziv vagyok es konkretan nem erdekel semmilyen kovetkezmeny, tehat valoszinuleg egy bortonben, vagy az utcan megverve fogom vegezni.


Na ennyi serelem jutott eszembe most igy hirtelen. Biztos van tobb, remelem en nem vagyok gyava a szemedben kedves kerdezo.

2015. máj. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Kamu!
2015. máj. 13. 16:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!