Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket nem idegesítenek azok...

Titeket nem idegesítenek azok az emberek, akik hangosan okoskodnak egy nyilvános helyen?

Figyelt kérdés

Főleg a nők ilyenek.

Ma is egy nő a kislányával vásárolt a boltban, és hangosan, okoskodva, szinte felsőbbrendű módon nyomatta a gyerekének a rizsát. És az a durva, hogy a kislány olyan értelmesen, meglepődött szemekkel nézett az anyjára, sugárzott róla, hogy már több esze van, mint az anyjának. Annyira látszik az ilyen embereken, hogy csak mások füle hallatára akarnak "frenkizni"(!)


Meg még a fapados repülőjáratokon is vannak ám ilyen rikácsolók...!

Ilyen tipikus "hatvanezerből jöttem a félmillióba, de tulajdonképpen nem dolgoztam egy percet sem, a férjem által lett külföldön jogom, meg amúgy is oda szültem a gyereket bibibííííí....!Hadd tudja meg a világ, hogy már elengedett kézzel ülök a budin..., stb...)

Olyan hangosan tudja terelgetni, az amúgy meg általában példásan viselkedő gyerekét, meg a fél reptér levágja, hogy ő bizony külföldibe nyaraltatta a mamát is, mert ő bizony ezt megteheti, milyen jó... Olyan hangos rikácsolásba tud kezdeni némelyik nő, mint az osztálykiránduláson a felügyelő tanár... De nem fogja fel, hogy erre nem kíváncsi senki sem?

Ott ül mellette a gyereke a repülőn, de az egész repülőgépet beterítő hangerővel kommentálja a történteket. Nem süket az a gyerek, megérti az halkabban is, arra nem gondol? Kíváncsi lennék, hogy mi futhat át az agyán mikor ilyeneket csinál...


2015. máj. 13. 22:41
 1/8 anonim ***** válasza:
65%

"Főleg a nők ilyenek."


Igen, meg még a férfiak.

A transzneműekről nem is beszélve.

2015. máj. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Üres fejjel meg lehet élni, de üres hassal nem. Az ilyen fajta emberekre kiül a sötétség az arcukra. Bár engem nem zavar ha más buta, csak az agyamat ne fogyassza (ezzel az IQ-val lehetek egy zokni, vagy nem tudom)! :D
2015. máj. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Ez téged mìért zavar? Mit érdekel hogy mádok hogy csinálják. Ez is egy jó magyar szokás hogy megszòlsz másokat. Én sem vagyok ilyen, de nem foglalkozom más hogysn él, van saját életem.
2015. máj. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%

"Főleg a nők ilyenek. "



:D


Inkább a pasik szoktak észt osztani. Akkor is, ha közük nincs a témához.

2015. máj. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
5%
Most ha vinnyogunk veled együtt, hogy de szörnyű, akkor jobb lesz neked? vagy csak simán nagyon ráérsz rinyálni valamin.
2015. máj. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Vannak ROHADTUL idegesítő emberek, akik például buszon, vagy mögötted a sorban osztják az észt a haverjuknak / partnerüknek, vagy mondjuk ordítva telefonálnak valami böszmeségről.

Nem vagyok panaszkodós fajta, és magasról teszek arra ki mit csinál, de ez nálam is kiveri a biztosítékot.

2015. máj. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én megértem a kérdezőt, volt már nagyon nagyon szar nap végén Budapest-Miskolc vonatozásban részem, ahol a hapek arról beszélt a négyesülés többi tagjának (nekem is) hogy ő péktanoncként kezdte és most havi 700-at kap kézhez. Két kérdésem volt számára Nyékládházán:

1) És most mit dolgozik?

2) És ha ennyit keres, akkor miért egy személyvonat másodosztályán boldogítja a többieket ahelyett, hogy épp a BMW-jét törné össze?

Nyékládháza és Miskolc között csend volt.

Tudom hogy bunkó voltam, de egyik utas venni akart utána nekem egy szelet csokit "köszönetképpen".

2015. máj. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
En max. Elrohogok magamban rajtuk. :D
2015. okt. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!