Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Velem van a baj?

Velem van a baj?

Figyelt kérdés

Nem érzem magam felsőbbrendűnek vagy valami, de néhány év halasztás után elmentem szakmát tanulni, és most 23 évesen a sok 18-19 éves között ülve eléggé hát... Furán érzem magam. Nem is a suli terén, hanem mert sok a buta.. Bár lehet, hogy a buta nem jó szó, de azt érzem, hogy szó szerint ostobák vesznek körül, akik egyedül pisilni sem mennek el, meg őket minden boltba el kell kísérni, és ostobaságokat is hordanak össze gyakran. (pl. egyik csaj "fogyózik", ezért ő csak cerbonát és almát eszik, meg heti egy korty kóla.. és ha csak érintőlegesen említem meg a cerbona cukortartalmát, vagy az hogy gyümölcs=cukor, akkor fel van háborodva, hogy tájékozatlan vagyok..) Szóval hát ilyen és ehhez hasonló dolgok vannak.. (Kréta ország vagy város? - stb)


És eléggé egyedül vagyok mindig, nem keresem senki társaságát, csak várom, hogy leteljen a képzés ideje, de annyira irritál mindenki, és nem tudom, hogy bennem van a hiba, hogy én vagyok beképzelt, vagy hogy miért vagyok ennyire érzékeny ezekre a hülyeségekre? Mert mindenki simán elnevetgél a másikkal, meg elvannak, én lógok ki egyedül, szóval lehet, hogy velem van a baj?

Vagy az a néhány év ennyit számít?!


2015. máj. 14. 12:58
 1/1 anonim válasza:
Nyugi haver, így van ez kicsiben (gimiben) is. Másik, hogy aki 18 évesen hülye, az nagy valószínűséggel 10 év múlva is az marad. A krétáson jót röhögtem! :D Egyet tanácsolok: menekülj! Vagy alkalmazkodj. ;) Nem benned van a hiba, csak valszeg még nem tudod a hülyéket kellően kezelni.
2015. máj. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!