Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Veletek történt már ilyen?...

Veletek történt már ilyen? (Agresszív autós. ) Hogy lehet ezt normálisan kezelni?

Figyelt kérdés
Ma történt az eset , hogy megyek a kis biciklimmel szokásos útvonalamon az iskolába, éppen érettségizni, amikor megelőzött egy csávó, egy nagyobb méretű autóval és hirtelen befékezett előttem. De konkrétan olyan közel volt amikor fékezett , hogy úgy fékeztem le hogy a kerekem már hozzá ért a kocsihoz. Én persze indulatból eleresztettem egy , "b*zdmeg mi a f* szt csinálsz?"-ot és ezzel megnyugodván tekertem tovább. Elmegyek az autó mellet, hallom, hogy csávókám úgy ordít mint a fába szorult féreg , volt itt "letépem a fejedet"-től , "elkaplak"-on keresztül minden és szált kifele a kocsiból. Megmondom őszintén én túl nyugodt városkában élek (vagyis azt hittem eddig) nem szoktam ilyenhez hozzá, így hát szégyen a futás de hasznos elven , elkezdtem úgy tekerni a biciklivel mint még soha. Látom , hogy az autós is beszállt és meg is indult, kis utcákon történt ez az eset ezért már nem csak a pánik kapott el hanem a halál félelem is mert konkrétan a fején azt hittem, hogy engem ott megöl. Valahogy végül sikerült leráznom , annak ellenére hogy biciklivel voltam (talán nem is követett, talán csodákra képes az ember vészhelyzetben :D). És azon gondolkoztam utána, hogy ilyenkor mégis mit tudok tenni? Ha mondjuk nem rázom le vagy , tényleg fejébe veszi , hogy ellátja a bajom?
2015. máj. 15. 16:44
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

a párommal.... lefujta gázsprével és naná hogy most birosági ügy van belöle(jol elhuzodo természetesen) hogy meg merte védeni magát...

legjobb ha hagyod hogy megöljenek vagy szétverjenek mert itthon bün megvédeni magad....

(ezt nyilván nem komolyan mondtam,de ha megvéded magad akkor biroság és ügyvédre sok lové...ami a páromnak nincs...)

2015. máj. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 FüligJimmy88 ***** válasza:
Hát ahhoz hogy megvédd magad, baromi nagy lélekjelenlét és jó kiállás kell. Ha ez megvan akkor verd ki a fogait aztán ne várd meg a rendőrt. Ha nincs meg... Gyúrd ki magad. Na, de komolyra fordítva a szót (persze ezt is komolyan gondoltam), az ilyen barmokat elég nehéz kezelni. Valami önvédelmet mindenképp tanulni kell, ez az én szememben olyan alapvető mint az evés. De ha már benne vagy a helyzetben, állítólag az a legjobb, ha valami tök szokatlant csinálsz, például odaveted neki harsányan, hogy "jól van na, én is szeretlek". Ezt egy barátom mondta, azért mondom, hogy állítólag, én még sosem próbáltam, inkább ütök, ahhoz értek... De az egyszer biztos, hogy a rendőrt nem szabad megvárni, mert ha le is tudtátok rendezni a dolgot, akkor is eljárást indít garázdaság miatt, mert "másokban félelmet keltő viselkedés és a huszonixedik paragrafus..." Szóval kemény dió...
2015. máj. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Gábor t ***** válasza:

Szia.Történt vele ilyen, bár nem volt közel sem ennyire durva.

Városon belül , négy sáv, dupla záróvonal .Balról ki fordult elém egy autó, Nagyot fékeztem szinte állóra, rá dudáltam , ő lehúzódott . Kb. 10 másodperc múlva látom a tükörben , nagyon jön a félszemű merci.Mikor mellém ért , rám húzta az autót én meg menekültem a biciklis útra, aztán el repesztett. De jó lenne rendőrrel találkozni , gondoltam. És hazafelé találkoztam is, fel is tettem a kérdéseim :)

Válasz : hívom a rendőrséget és követem , de később nem tudom esetleg bizonyítani. Másik válasz , autós kamera , neki már van saját pénzén vette.(a rendőr szerint a mercis közuti veszélyeztetést követett el)

Velem ez 15 év alatt egyszer fordult elő,

2015. máj. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kb mindennapos eset. Az ilyet hagyni kell, nem csinál semmit, tudod, amelyik kutya ugat... :D

Gondolom valami miatt befékezett, téged vagy látott vagy nem, felmérte a helyzetet és felment az agyában a pumpa ijedtében. Nem mindenki képes normális reakcióra. :D

Sajnos sok a hülye ember, de nem lehet vele mit tenni. Ne alacsonyodj le a szintjükre. Abból van gond, amikor két ilyen primitív degenerált kezd el egymásnak anyázni. De azok meg is érdemlik.

2015. máj. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
fejkamerával biciklizzél, és az ilyen deviáns autósokat azonnal lehet is feljelenteni...
2015. máj. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Biciklizés fejkamerával, és ha gáz van kiabálj hogy hívod a rendőrséget, megy a felvétel, te a helyében nem emberkednél. ilyenek....
2015. jún. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!