Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan kell nőnek lenni?

Hogyan kell nőnek lenni?

Figyelt kérdés
2015. máj. 16. 16:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Annak kell születni.
2015. máj. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Oké, de ha valaki annak születik és mégsem "automatikusan" jön ez az egész?
2015. máj. 16. 16:42
 3/14 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?

Kb. 10 lehetsz... pár év és rájössz magadtól :)

2015. máj. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mit értesz az alatt, hogy nem jön automatikusan? És tényleg: mennyi idős vagy?
2015. máj. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

24 vagyok. Szóval az oké, hogy annak születtem, meg ez van a személyimben, de én nem érzem magam annak.


Ezért kérdezem, hogy egyébként mik azok a tulajdonságok (nem a külsőre gondolok, mert azt el tudom képzelni), ami miatt ti nőnek tekintetek valakit?

2015. máj. 16. 16:59
 6/14 anonim ***** válasza:
én sem vagyok túl nőies alkat. Nem hordok magas sarkút, mondjuk a 176 centimhez nem is kell. Azt mondják, hogy inkább fiús az alkatom. nem sminkelem magam. De mégis belül nő vagyok :)
2015. máj. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
És mitől érzed magad annak? Honnan jön ez az érzés?
2015. máj. 16. 17:05
 8/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Nos, a nők időnként furcsa kérdéseket tesznek fel, máris tökéletesen megfelelsz egy kritériumnak.

Egyébként valóban érdekes kérdés hogy milyen is egy nő. Bizonyos tekintetben - és némi túlzással - mondhatnánk azt is hogy semmilyen. Egy nő ugyanis hihetetlenül képlékeny, alkalmazkodó, rendszerint külső, vagy ösztönös hatások rabja. Egy nő tulajdonságait nagyban befolyásolja, hogy milyen az a férfi, aki mellette van. Ennek óriási jelentősége van.

Továbbá egy nő: szeszélyes, titokzatos, ezerarcú, időnként vad, szilaj, de megfelelő megközelítéssel könnyen szelídíthető, bájos, egyszerű, de mégis rendkívül bonyolult, odaadó, légies, illatos, könnyed és gyönyörű.

2015. máj. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nőnek érzem magam, de nem a külsőm miatt.
2015. máj. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
56%

Fúj, de gusztustalan dolgokat írt a nyolcas.


Nézd, ha van két ember, akik minden tulajdonságukban, érdeklődési körükben, ízlésükben ugyanolyanok, az egyik nő a másik meg férfi, akkor a nő nőies, a férfi férfias.


Ne felejtsd el, hogy ezek társadalom által kreált dolgok.

Valaki kitalálta, hogy ilyen egy nő, ilyen meg egy férfi, és azóta az emberek butábbik fele önmagát és másokat megcsonkítva bele akar férni a sablonba.

2015. máj. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!