Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiuk, szamotokra ez a tipusu...

Fiuk, szamotokra ez a tipusu no vonzo vagy taszito?

Figyelt kérdés

Ami a kulso megjelenest illeti, egyertelmuen a noiesseg hive vagyok, a laza es termeszetes elegancia stilusanak kepviseloje

Viselkedesben is igyekszem minel noiesebb lenni

A szemelyisegem viszont inkabb ferfias, mint noies

Imadom peldaul a focit, nezni es jatszani egyarant, meg ugy altalaban csinalni minden sportot

A lanyokra altalaban az jellemzo, hogy szivesebben uldogelnek otthon kormot festegetve, mint frizbiznek a ligetben

Tesiorakon is szeretem a gyurodest, es nem nyafogok

Es az elet minfen teruleterol elmondhato, hogy inkabb kezelem ugy a dolgokat, ahogy az a masik nemre jellemzo

Viszont frusztral, hogy nem tudom, mit gondolnak rolam az emberek, kulonoskepp a fiuk, ha mondjuk focizni latnak


2015. máj. 17. 22:40
 1/9 anonim válasza:
75%

:D azért írtad hogy kapd a privátokat? vagy én vagyok hülye de szerintem ez egyértelműen vonzó minden férfinak, nekem legalábbis abszolút

23/F

2015. máj. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia! Hasonló cipőben járok, bár én a kinézetemmel sem foglalkozom sokat. Engem is csupa fiús dolog érdekel. Egy éve vagyunk házasok a férjemmel. Annyi nehézség adódik, hogy figyelnem kell, nehogy elorozzam az összes férfias munkát a férjem elől. Én fúrok falat, én csavarom be a villanykörtét stb., de azért van, amit a férjem csinál. Fontos, hogy érezze, hogy azért mégiscsak ő a férfi.
2015. máj. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Egyrészt olyan misztikusan vonzó, másrészt meg hosszú távon nem tudom mennyire zavaró, ha valaki mind jellemben, mind kinézetben, viselkedésben is átesik a ló túloldalára. Az már valahogy megtöri a varázst - persze még itt is marad egy szűkebb, de lelkes rajongótábora a hasonló típusú nőknek.


Szerintem sokak számára izgalmasak az ilyen nők, sőt..

Egyáltalán ne feszélyezd magad emiatt, de azért egyértelműen tudasd a "nagyközönséggel", hogy szabad-e a pálya, vagy inkább más vizeken evezel.

2015. máj. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem ez nagyon bejön :D 25/F
2015. máj. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Bejön. Sokkal jobban megértjük egymást a (hagyományos értelemben) "férfias" beállítottságú nőkkel.


De mit takar, hogy igyekszel minél nőiesebben viselkedni?

Az, hogy nyafogás helyett bírod a strapát, vagy hogy "úgy kezeled a dolgokat, ahogy az a másik nemre jellemző", az nem a viselkedéshez tartozik?

2015. máj. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
15%

Igen-igen. A lányok fiúsodnak, és ez általában imponáló a fiúknak. A fiúk meg lányosodnak, de ez már nem imponál a lányoknak. Persze jó ha lehet rötyögni egy lánnyal a hülyeségeken, de én úgy veszem észre néha már sok egy kicsit, legalábbis nekem. Túl konzervatív vagyok biztos. Emlékszem anno egy lány volt nálunk az osztályban aki focizott, meg olyan fiús volt nagyjából, most meg úton útfélen ilyenekbe botlik az ember. A tömeges megjelenéssel elvész a varázs, de hát ha ez kell akkor ez lesz.

Felhígul minden ami belső különbség, és csak a puszta forma marad, aztán arra mindinkább gyúrni kell, ahogyan meg is teszik, mert máskülönben a figyelmet felkelteni már nem lehet. Persze túlzok, mert azért mindig lesznek az egyének közt különbségek, de a nagy tömeg az egy homogenizálódott egysíkú masszává válik, célként állítva a kényelmet és élvezetet az életükben. Ez régen is így volt biztos, csak régen ott volt a vallás ami szorította az embert egy "útra", most meg yolo van, és "szabadság" úgyhogy lehet csapatni.

Minden ember figyelemre vágyik, és ha ehhez a lányoknak fiúsodniuk kell hát megteszik. A fiúk meg, hogy lányosodnak annak is ez oka, de azt nem tolerálják annyira, és ők inkább szenvednek, aminek is megvan a maga előnye. Figyelem amit a másik embertől vágyik az ember, pedig a figyelem mindig jelen van az egyénben, csak rossz helyre koncentrálja azt. A különbözőségekre figyel, és nem a hasonlóságokat keresi.

Sokat tudnék még írni, mert ez így talán zavaros, de nincs kedvem. :]

2015. máj. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Puszilak édes kis angyalom XD

Egyébként nem ezen mulik amiket leirtál....Ez méég igy nagyon Táág fogalom :D

2015. máj. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

(Nem hiszem, hogy láttál már lányt közelről, de) én meccs közben szoktam körmöt vagy hajat festeni, pakolást felrakni. Focizni már nem focizhatok, mert volt egy szalagszakadásom. Nyertem, kérdező?


És festett körömmel szoktam tollasozni. Jujjuj, mit gondolhatnak a fiúkák, akik látnak.

2015. máj. 18. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8

Remekül példáztad a ló túloldalát, ezért a cinikus sggfejkedő stílusért már kevesen rajonganak.

2015. máj. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!