Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tehet egy olyan ember aki...

Mit tehet egy olyan ember aki teljesen alkalmatlan az életre?

Figyelt kérdés
23 évesen a szüleivel él, nem dolgozik, mert nem veszik fel sehová, ami nem is csoda mert....az átlagnál jóval butább, nem pörög úgy az agya ahogy egy rendes embernek, végzettsége sincs emiatt, kommunikálni, emberek közt lenni képtelen, retteg minden szociális helyzettől, teljesen önállótlan, nem mer boltba sem elmenni egyedül. Dolgozott már gyárakban, de mindenhonnan kirúgták, a szerencsétlen viselkedése miatt, illetve a munkatársak is kiutálták. Barátnői/barátai nincsenek, csak otthon ül egész nap. Egyetlen emberi társa a párja, aki évek óta mellette áll, ezek ellenére is elfogadta, de segíteni ő sem tud a helyzeten. A szülei egyre nehezebben viselik a helyzetet, nem akarják többet eltartani, lehetséges hogy utcára fog kerülni a lány, ha így megy tovább a dolog.
2015. máj. 18. 12:47
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Valaki adhatna neki két nagy pofont, mert amíg nem kap az élettől valami igazán keményet, sajnos ilyen marad.
2015. máj. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy valaki alkalmatlan az életre. Valószínűleg még nem találta meg azt, amiben jó. Egyébként, én is hasonlóan szerencsétlen tudok lenni társaságban. Egy ideig rettenetesen zavart, de mára már elfogadtam, ilyennek teremtett a Jóisten. A sok bénázásomon már én is röhögök, és úgy vagyok vele, legalább mosolyt csalok az emberek arcára :D Így általában jól szokott elsülni a dolog :) Nekem még az is segített, hogy szándékosan belekényszerítettem magam olyan helyzetekbe, ahol én voltam a figyelem középpontjában. Pl. egy helyi rendezvényen elvállaltam a bemondó szerepét. A mai napig nem tudom, hogy voltam rá képes, de megcsináltam :D Azóta pedig már kevésbé rágódok ilyen dolgokon. Pozitívnak kell lenni, és nem feladni :) Előbb-utóbb ő is megtalálja a helyét a világban :)
2015. máj. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%
Itt az újabb példa, hogy egy nőnek SEMMIT nem kell tennie egy párkapcsolatért.
2015. máj. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 FüligJimmy88 ***** válasza:
Addig kellett volna vele foglalkozni a szüleinek, amíg lehetett. Most már marha nehéz lesz neki. De ha bedobják az embert a mély vízbe, az általában segít... Vagy megtanul úszni vagy belefullad.
2015. máj. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szégyellje magát!
2015. jún. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!