Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek a GYK-n látott...

Szerintetek a GYK-n látott dolgok mennyire fedik le a valós konfliktusokat vagy véleményeket?

Figyelt kérdés
Úgy értem, előfordulhat, hogy ide csak bizonyos réteg ír? Nagyon sok negatív hangvételű kommentet látok, az emberek tényleg ennyire frusztráltak? Vagy például látok itt olyan vitákat, amik szerintem generáltak. Itt vitatkoznak az emberek, de a vaságban nem látok rá példát.
2015. máj. 18. 13:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Itt az emberek le merik írni, amit élőben az arcukat és nevüket vállalva nem. Továbbá itt hiányoznak az előítéletek, olyan embereket is hangosak tudnak itt lenni, akiket a való életben szóra sem méltatsz. Például én in real life szóba sem állok egy kopasz, kigyúrt bunkóval, mert úgy, ahogy van megvetem az ilyen embereket, itt lehet, hogy vitába keveredek vele.
2015. máj. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A családi kapcsolatok kategóriába szoktam néha beleolvasni de én nem tudom elhinni hogy ők a valós gondolataikat írják le vagy ez lenne az általános a való életben :D

A válaszolók többsége szerint 18 évesen végezzen el minden házimunkát, vállaljon diákmunkát és ha otthon lakik a fizetése 80%-t adja haza és ne legyen semmi beleszólása az otthoni dolgokba mert attól hogy 18 még gyerek.

2015. máj. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"előfordulhat, hogy ide csak bizonyos réteg ír"?


Nem tudom már melyik kategóriában azt vesézték ki a kommentelők, hogy ki mennyit keres egy hónapban, ki mennyi pénzből él .

0-tól 450 ezerig jutottak el .

Ez egészen biztos, hogy nem egy réteg .


"Itt vitatkoznak az emberek, de a vaságban nem látok rá példát".


Lásd ; szíven szúrt fiú esete, Baranya .

2015. máj. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

a vaság természetesen valóság, csak elgépeltem, bocsánat


Köszönöm a válaszokat.


bevallom, mikor a kérdést elkezdtem írni, még a fejemben volt a példa a generált vitára, de közben elfelejtette, mi volt az. DE itt tényleg látok mindenféle dolgokat, például mért utálják a zöld kabátosok a sárga-kockás ingeseket, és hasonlók.

2015. máj. 18. 23:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!