Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy szép...

Miért van az, hogy szép lányok folyton nyávognak, hogy rondák, akik pedig nem a legszebbek, azok pedig meg vannak magukkal elégedve?

Figyelt kérdés
Ilyenek ezek a lányok is. Kérhetek róluk is véleményt? [link]

2015. máj. 18. 17:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Pontosabban melyik kategóriába tartoznak? Mert pont hogy átlagosak.
2015. máj. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
40%

Ez a két lány egy és ugyanaz, nem?

Kérdésre válaszolva. A boldogság, önbizalom nem szépség hanem önmagunk elfogadásának a kérdése.

2015. máj. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Én sem tudom, csak kíváncsi vagyok a véleményekre. Nem ugyanazok:D
2015. máj. 18. 17:48
 4/16 anonim ***** válasza:
88%

A szép lányok azért nyávognak, mert pontosan tudják hogy szépek, és szeretik ezt hallani is. Azért nyávognak, hogy utána mindenki megnyugtassa őket, hogy amúgy gyönyörűek. A kevésbé szépek fel sem hozhatják a hibáikat, saját példámból, egy: kiröhögik, kettő: az arcukba hazudnak, három: pesszimistának és önbizalomhiányosnak nevezik őket.

Szóval azoknak a lányok, akik gyakran beképzeltnek tűnnek, gőgösen viselkednek és közben nyávognak, hogy csúnyák, pont annyira (nem) elégedettek magukkal, mint azok, akik az ideáltól messzebb vannak, csak nem szeretik ezt hangoztatni.


A hátsó lány kifejezetten szép, de az elöl lévőből alig látszik valami, és mintha hunyorítana, úgyhogy ha van másik képed, tedd fel, mert így nem tudom megmondani:)

2015. máj. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Ez egy teljesen reális válasz, köszi:D igazad van.Amúgy szerintem a hátsó lány szebb, de itt egy jobb kép az elsőről is...(nem találtam jobbat)

[link]

2015. máj. 18. 20:40
 6/16 anonim ***** válasza:
szerintema bal oldali lány a szebb, a másik túl átlagos.
2015. máj. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Kik ezek és miért raksz ki róluk képet?
2015. máj. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Az mindegy, hogy kik, de beleegyeztek:D
2015. máj. 18. 22:28
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

A külső a személyiségnek csak egy része. Aki nem szép, az is teljes ember, és megérdemli, hogy ezt érezze is.


Gondolj bele: aki szép, másoktól kap önbizalmat. Megnézik, dicsérik, irigykednek. Neki másoktól lesz önbizalma. És ha valaki nem nézi meg, nem dicséri, kicsit meginog. Azt az önbizalmat, amit mások építenek fel neked, szét is rombolhatják.


Ellenben akinek soha nem mondták, hogy szép, annak önmaga kellett felépítenie a saját önbizalmát. Úgy, hogy közben nem dicsérgette senki. Meg kellett találnia a saját értékeit. Ezt nem veheti el tőle senki.

2015. máj. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
59%
Bocsi, de egyik lány sem szép. Amúgy vagy ugyanaz a lány van a képeken, vagy ikrek, testvérek. Csak mert ugyanazok a szépséghibáik vannak.
2015. máj. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!