Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lehet a bajom? Valami...

Mi lehet a bajom? Valami betegségem lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kb egy éve rosszul érzem magam. Még az iskola auláján is alig merek már átmenni, mert úgyérzem, hogy mindenki engem bámul és lefogom magamat égetni (izzad a tenyerem, felgyosul a szívverésem, kissé remegek). Az utcán is ha látom, hogy valaki velem szemben jön inkább elfordulok és megyek a másik irányba. Az utobbi egy évben rengeteg negatív megjegyzést kaptam (pont olyan emberektől akikkel mindig jóban akartam lenni). Volt, hogy annyira megbántottak, hogy pár napig nem ettem stb... + kb tavaly nyár óta kialakult egy kisebb nyomás bennem. Nem érzem magamat szomorúnak, elvagyok a barátaimmal, de még is itt van bennem folyamatosan egy kisebb szorongás. Nem tudom "élvezni az életet" hogy így fogalmazzak... Nagyon köszönöm, hogy végig olvastad 😊

2015. máj. 18. 18:01
 1/2 jackson666 ***** válasza:
Sokat foglalkozol mások véleményevel legyen önbizalmad és kezdj valamit az életeddel pl sportolj fejleszd magad.
2015. máj. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Depresszió talán némi enyhe pánikbetegséggel súlyosbítva.


A sportolás tényleg segít, meg a normális, kedves emberek, jó barátok társasága is, illetve természetesen barát vagy barátnő, ha nincsen.:)


Olvashatsz esetleg önfejlesztő könyveket a depresszióról, érzékenységről, szorongásról, nagyon sok olyan van, amiben értelmes emberek elmagyarázzák, hogy hogyan lehet tenni ezek ellen az érzések ellen. Pl. Paul Hauck Mélyponton és Tony Lake A magány című könyvei jó bevezetők lehetnek a számodra, ha nem tudod élvezni az életet, szorongásaid vannak, túl érzékeny vagy, nem találod a helyed stb.

2015. máj. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!