Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A románokat miért utálják?

A románokat miért utálják?

Figyelt kérdés
2015. máj. 21. 04:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%
Már hogy a magyarok? Minden magyar minden románt? És a pirézekkel hogy állunk?
2015. máj. 21. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%

Miert, utaljak a romanokat?


Kik?

2015. máj. 21. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
79%
a magyarok elvileg utálják a románokat, de gondolom csak erdély miatt... nem értek mondjuk a témához.
2015. máj. 21. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
47%
A magyarok nem utaljak a romanokat. Nehany idiota utalja a romanokat (meg akarkit) de ok nem egyenlok a magyarokkal.
2015. máj. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
66%
Gondolom a magyarok Erdély elcsatolása miatt vagy mert a 2. világháborúban köpenyégforgatók voltak.
2015. máj. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
60%
A románok utálják a magyarokat. Hogy miért? A politika által mesterségesen van szítva a gyűlölet. Egy kis faluban a románok és a magyarok szépen, utálat nélkül is megélnek egymás mellett.
2015. máj. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
79%

En eleg sok romant ismertem/ismerek, es meg eggyel sem talalkoztam aki utalt volna.


Valamint nem ismerek szemelyesen olyan magyart aki utalna a romanokat.


Szoval ne altalanositsunk ha kerhetem.

2015. máj. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
75%

a magyarok a történelmük miatt (a hírek szerint) mindenkit utálnak a környezetükben. Mindenhol elcsatolt terültetek, rémhírek a médiában.. kirekesztik, verik a kinti magyarokat.. az egész csak politika. Ha elmész Szerbiába vagy Szlovákiába, nem fognak agyonverni az utcán (bár este óvatosan :D)!

Amúgy a magyarok a magyarokat is utálják, mert szeretünk szenvedni régi és új dolgokon és másokat hibáztatni, csak magunkba ne kelljen nézni..

2015. máj. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
82%
ja, par napja egy MAGYAR csaj a nemet egyetemen olyan elmondhatatlanul gusztustalanul viselkedett velem, olyan nagy arca volt, hogy az elmondhatatlan. (En is magyar vagyok). Kedvesen odamentem hozza, (mert egy szamitogepes tanfolyam alkalmaval egy csoportban voltunk) es örömmel telve, mosolyogva, kedvesen megkerdeztem hogy ö is magyar-e (volt erre utalo jel). Gondoltam megörülünk egymasnak es levezetünk egy 10 perces small talk-ot vagy valami, erre majdhogynem elhajtott az anyamba..ja es nem volt hajlando magyarul megszolalni...:((((
2015. máj. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
27%

"Gondoltam megörülünk egymasnak "


Aki mar regebben el kulfoldon az megtanulja hogy az etnikai alapu baratkozas nem mukodik. Es egy ido utan inkabb nem szolitja meg a magyarokat, mert rossz tapasztalatai lesznek.


Attol meg senki sem szimpatikus mert magyar.

2015. máj. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!