Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Min múlnak ezek a dolgok?

Min múlnak ezek a dolgok?

Figyelt kérdés
van egy ember, és van 1 mondat.Egy mondatot számtalan sangsúllyal, és stílussal ki lehet fejezni.. mi határozza meg hogy mikor kivel hogy beszélünk? szólunk hozzá? kinek milyen kedve van?
2015. máj. 21. 10:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Függ attól, hogy milyen a kapcsolatod vele, illetve milyen célból beszélsz vele.. haveroddal, tesókkal máshogy beszélsz mint egy rendőrrel vagy hivatalos személlyel, plusz ha a pároddal beszélsz megint máshogy.


Egyik ez, a másik meg hangulatfüggő is, meg napszaktól, fáradtságtól, stb is függhet.


De mire gondolsz pontosan?

2015. máj. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nagyjából ennyi, tegnap kinn voltam egy haverral. és tök lekezelő voltam, és meg is lepődtem magamon, mert nem ilyen szoktam lenni vele
2015. máj. 21. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!