Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A párom folyton mérges rám?...

A párom folyton mérges rám? Jogosan vagy haggyam rá?

Figyelt kérdés
Annyira szétszórt meg figyelmetlen, hogy az már eszméletlen. Ha valamit mondok neki, hogy ez igy jobb lenne, vagy ezt csináld meg azt csináld meg, rögtön rám förmed, hogy én is tudom nem vagyok hülye. De az a lényeg, hogy mégse csinálja meg úgy ahogy kell. Például a munkáján az elszámolást, a figyelmetlensége miatt, meg mert nem halgassa meg a másikat, hogy egyszerübb megcsinálni, mindig el ir valamit és neki kell kifizetni, sztem ha igy folytassa ki is rugják.
2015. máj. 22. 15:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélj vele, mondd el hogy hogy látod a dolgokat. De előtte tisztázd hogy nem kötekedni akarsz, meg nem hegyi beszédet, hanem egyszerűen csak egy ideje megfogalmazódott benned valami, amiről ideje lenne szót váltanotok.
2015. jún. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!