Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek kövér vagyok? Ha...

Szerintetek kövér vagyok? Ha 13 évesen 160 cm 58 kg vagyok?

Figyelt kérdés

A barátaim szerint jó alakom van,meg a családom is azt mondja,de én kövérnek érzem magam!Mit tegyek,hogx ez az érzés elmúljon?

Valamilyen alakformáló torna segítene ezen?



2015. máj. 24. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak 13 éves vagy, neked nem kell diéta meg mittudoménmi. Sportolj rendszeresen, étkezz egészségesen, és ne a rosszat keresd magadban. Én 14 évesen 157 centiként voltam ~57 kg, szóval nagyjából olyan lehettem, mint te. Nem voltam kövér, de nem voltam éppen csontsovány.
2015. máj. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kövér semmiképp nem lehetsz. Max azért látod így mert nem vagy elég sportos és ezért van itt-ott kis háj rajtad. De ezen lehet segíteni, járj el futni minden nap.
2015. máj. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én sem vahyok husis,hanem az a gond,hogy annak érzem magam!És a derekam egész vékony,csak a csípőmel nem vagyok kibékülve!
2015. máj. 24. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!